Bu Hediye Kendim İçin…

Sevgililer Günü’ne geri sayım sürerken pek çok ünlü ve sevilen marka kampanyalar ile sevgili ya da eşlerini sevindirmek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Ancak unutmayın ki Sevgililer Günü’nde sevgili ya da eşinizin olması şart değil. Kendiniz ya da sevdiğiniz kişiler için mutluluk verecek hediyeler almak isteyebilirsiniz. Altınbaş’ın Sevgililer Günü fırsatlarından seçtiğimiz sezon trendlerini yansıtan bu 10 şık mücevhere mutlaka göz atın!

1. Altınbaş Pırlanta Baget Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlantaların altın çağını yaşadığı yeni sezonda isterseniz kendiniz isterseniz sevdikleriniz için alabileceğiniz bu şık yüzükle stilinizi ortaya koymanız mümkün.

2. Altınbaş Opal Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kış sezonunun en sevilen zamansız simgesi kar tanesi, Altınbaş’ın zarif tasarımıyla ve opalin şıklığıyla bir araya geliyor.

3. Altınbaş Altın Sallantılı Halka Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Halka küpeler zamansız şıklığın sembolüdür ve aynı zamanda her yaştan ve stilden kadının en sevdiği aksesuardır. Bu şık sallantılı altın halka küpe, Altınbaş’ın en gözde ürünlerinden biri.

4. Altınbaş Pırlanta Baget Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlantalar kadınların en yakın yol arkadaşıdır, hele bir de sezonun modasını yansıtan şık baget pırlantalardan bahsediyorsak… Altınbaş’ın şık baget pırlanta bilekliği, kaçırılmaması gereken mücevherlerinden bir diğeri…

5. Altın Zümrüt Yılan Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kadınların en sevdiği yüzüklerden biri de parmağı saran yılan motifli yüzükler. Zümrüt taşlı altın yılan yüzük, mutlaka sahip olunması gereken yüzüklerden biri.

6. Pırlanta İnci İstiridye Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zarafetin sembolü incinin, ışıl ışıl pırlantalar ile bir araya geldiği bu pırlantalı inci istiridye kolye, Altınbaş hediye kampanyasında kaçırmamanız gereken mücevherler arasında yer alıyor.

7. Altınbaş Elmas Baget Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget kesimler sadece pırlantalar ile değil elmaslar ile zamansız şıklığın kapılarını aralıyor. Hem geleneksel, hem modern hem de şık bir mücevhere sahip olmak için bu şık elmas yüzüğü kaçırmamalısınız!

8. Altınbaş Mavi Taşlı Altın Bilezik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Genç, modern ve sezonsuz bir hediye seçeneği ile karşınızdayız. Mavi taşlı altın bilezik, Altınbaş Hediye kampanyasının en stil sahibi parçalarından biri.

9. Altınbaş Pırlanta Yakut Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sevgililer Günü’nün rengi, kırmızının en tutkulu tonu yakut, pırlantalarla bir araya gelerek gözlerimizi kamaştırıyor. Pırlanta yakut yüzük, Altınbaş Hediye kampanyasının en favori ürünlerinden biri olmayı kesinlikle hak ediyor!

10. Altınbaş Altın Love Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hediyeniz en güzel dileklerinizi ve içten gelen mesajınızı taşısın istiyorsanız Altınbaş Hediye kampanyasındaki bu sloganlı kolyeye sahip olmak için acele etmelisiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir