Geleceğe Küçük Bir Hatıra: Mezuniyet Hediyeleri

Bu sene korona virüs nedeniyle eğitim/öğretim dönemi uzaktan eğitimle tamamlanırken, mezuniyet heyecanları da coşkulu kutlamalara sahne olamadı. Yani bu sene lise yada üniversiteden mezun olan sevdiklerinizin mutluluğunu paylaşma konusunda size daha fazla iş düşüyor. Onların mutluluğunu coşkuyla kutlamak için ömür boyu unutamayacakları zarif bir hediye almanız ve samimi bir kutlama planlamanız oldukça önemli…

Mezuniyet hediyeleri, kişilerin anılarında yıllarca yerini koruyan önemli hediyelerdir. Lise ya da üniversite mezuniyeti, bir başarı öyküsünün sonuçlanmış halidir. Bu başarının onurlandırılma şekli şık bir ödülle yapılınca daha önemli bir anlam kazanır. Ömür boyu kullanılabilecek bu hediyeler, mezuniyet hediyelerini daha seçkin kılar. Değerli madenler ve taşlardan tasarlanan mücevherler, mücevher değerindeki saatler, mezuniyet hediyesi olarak verilecek en doğru seçeneklerdir. Kadın ve erkekler için tasarlanan şık mücevherler, mezuniyet mutluluğunu perçinleyen özel hediyelerdir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bir Çift Küpe ve Kolyeden Oluşan Şık Bir Set

Konu mezuniyet olunca bu temayı simgeleyen takılar tercihiniz olabilir. Altınbaş’ın kep ve diploma simgeli zarif altın ürünleri, tek tek ya da set olarak harika bir hediye alternatifi oluşturuyor. Bunun yanı sıra altın ve inciden tasarlanmış bir set de hediye olarak tercih edilebilir. İnci, her dönem için modası geçmeyen zamansız bir seçenektir. 14 yar altın ve incilerle bezeli kolye ve küpeler özel tasarım ürün olarak yıllarca kullanılacak değerli bir mezuniyet hediyesidir.

Pırlanta Bir Kolye, Safir Bir Yüzük

Estetik görünümlü, özel tasarım çift taşlı pırlanta bir kolye tercih edilebilecek en özel mezuniyet hediyelerinden bir tanesidir. Beyaz ve rose altın özelliğini bir arada sunan, zarif iki pırlantayla süslenen özel tasarım bir kolye, genç bir hanıma verilecek değerli bir hediyedir. Pırlanta ve safirin muhteşem uyumuyla tasarlanan yüzükler de şık bir mezuniyet hediyesi olabilir. Beyaz altın üzerine safir ve pırlanta taşların nakış gibi işlenerek tasarlandığı bir yüzük, her zaman takılabilir.

Erkekler İçin Bileklik ve Kol Düğmeleri

Bileklik, kadın ve erkeklerin çok kullandıkları bir aksesuardır. Mücevher özelliği taşıyan altın ve değerli taşlarla tasarlanmış bileklikler, bir çift küpe ya da zarif bir kolye ile bütünlenebilir. Erkekler için tasarlanan, deri üzerine değerli taşların işlendiği bileklikler ise karizmatik genç erkekler için çok uygun bir hediyedir. Üniversiteden yeni mezun olmuş bir erkek için özel tasarım kol düğmeleri, gelecek başarılı dönemlerin müjdecisi olabilir. Önemli iş toplantılarının ve başarılı iş hayatının başlangıcı olacak bu ürün, anlamlı bir mezuniyet hediyesidir.

Total
3
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 3
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir