2020, farklı zevk ve stillere hitap eden birbirinden şık ve renkli pek çok trende ev sahipliği yapıyor. Doğumgünleri, yıldönümleri ve farklı kutlamalara özel hediye alternatifleri arıyorsanız, Altınbaş’ın zarif işçiliği ve modern yorumları ile imza attığı önerilerimize mutlaka göz atın. Üstelik stil sahibi bu yüzükler, oldukça da uygun fiyatlı!

Pırlanta Baget Yüzük

Son yıllarda evlilik tekliflerinde tek taş pırlantanın yerini alan pırlanta baget yüzükler, her kadının sahip olmak istediği yüzüklerin başında geliyor. Uygun fiyatlı baget bir yüzük, hem bütçenizi zorlamaz hem de sevdiğiniz kadını mutluluktan havalara uçurur!

Yonca Yüzük

Çoklu yüzük kullanımından hoşlanan kadınlar, farklı stillere sahip zarif ve ince yüzüklere asla hayır diyemez. Zarif ve şık birbirinden güzel altın yüzüklere imza atan Altınbaş’ın yonca sembollü altın yüzüğü, şans dilemenin en şık yolu!

Pırlanta Tek Taş Yüzük

Kadınların vazgeçilmez tutkusu pırlanta, Altınbaş yorumuyla her zevk ve bütçeye hitap ediyor. 0.10 karatlık bu tek taş yüzük, en uygun fiyatlı tek taş pırlanta alternatifleri arasında öne çıkıyor.

Pırlanta Beş Taş Yüzük

Beş taş pırlanta yüzükler, her kadının mücevher kutusunda olması gereken klasik ve zamansız mücevherlerdendir. Modern tasarımlara sahip Altınbaş beş taş pırlanta yüzüklerin her zevk ve bütçeye uygun bir modeli var.

Altın Yılan Yüzük

Yılan figürü, kadın yüzüklerinin vazgeçilmezlerinden biri. Zarif parmakları saran bu şık tasarımlar, sezon trendlerini yansıtan uygun fiyatlı yüzük alternatifleri arasında yer alıyor.

Altınbaş Pırlanta Yüzük

Pembe top top altın ve minik pırlanta taşların usta işçilikle bir araya geldiği bu yüzük, uygun fiyatı ile sezonun en trend yüzükleri arasında öne çıkıyor. Her yaştan kadının kullanımına uyan bu modern tasarım, çoklu yüzük kullanımına da çok yakışıyor.

Renk Ahenk Yüzük

Pırlanta detaylı turkuaz renk taşlı bu gösterişli yüzük, rengiyle yazın enerjisini, tarzıyla sezonun trendlerini yansıtıyor.

Pırlanta İnci Yüzük

Zamansız incinin pırlanta ile bir araya gelerek çiçek figürü oluşturduğu bu zarif tasarım, hem çok trend hem de modası asla geçmeyecek bir türden.

All Eyes On You Yüzük

Altınbaş pırlanta All Eyes on You Yüzük, parmağı saran tasarımı ve göz figürü ile büyülüyor.

Pırlanta Yakut Yüzük

Kan kırmızı rengiyle kadınların gönlünde taht kuran yakutlar, pırlanta ile bir araya gelerek nesilden nesile aktarılacak harika parçalara can veriyor. Bu senenin trendlerini yansıtan bu pırlantalı yakut yüzük ise modern tasarımı ile göz dolduruyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir