Yılbaşına Özel Uygun Fiyatlı 10 Kolye Önerisi

Bu sene yılbaşını evlerimizde, ailemizle birlike gireceğiz. Ancak bu ne şık olmaya ne de sevdiklerimizi onlara özel hediyelerle mutlu etmek için engel değil. Hele de umuda, hatırlanmaya ve güzel dileklere bu kadar ihtiyacımız olan bu günlerde… Hem bütçenizi yormayacak hem de kendiniz ya da sevdiklerinizi mutlu edecek bir yılbaşı hediyesi için uygun fiyatlı 10 kolye önerimiz karşınızda…

1. Altınbaş Life Sonsuza Kadar Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Yılbaşı hediyeniz iyi dileklerinizi yansıtsın ve mesajınızı taşısın istiyorsanız, Altınbaş Life Sonsuza Kadar kolye, tam size göre bir seçenek.

2. Altın Daireli Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Siz ya da hediye alacağınız kişi geometrik formlardan hoşlanıyorsanız taşlarla süslü üç daireli zincir kolye, zevkinizi yansıtacak bir seçim olabilir.

3. Altın Palmiye Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hediye alacağınız kişi yaz tutkunuysa üzerinde palmiye sembolü olan bu kolyenin, her baktığında ona en sevdiği tatili hatırlatması mümkün olacak.

4. Altın Ay Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hediye arayışınıza zevkli bir seçim daha. Ay sembollü bu kolye, hediye aldığınız kişiyi gökyüzüne bakıp gülümsediği kadar mutlu edecektir.

5. Altın Kedi Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kedi sahiplerini çok sevindirecek bir hediye ile karşınızdayız. Baktıkça en sevdiği evcil hayvanını hatırlayacağı bu kolye, sahibini çok mutlu edecek.

6. Altın Kalp Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bir kadı ve bir erkeğin geriye doğru esneyerek el ele tutuşmasıyla ortaya çıkan bu stil sahibi kalp sembolü, sonsuz bir aşkın ifadesi olacak.

7. Altın Anka Kuşu Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zor bir seneyi geride bırakıyoruz, hepimiz hayatlarımızda zorlu mücadeleler verdik. Belki şimdi küllerden doğmanın tam sırasıdır, tıpkı bir anka kuşu misali… Bu kolye gücüne güç katmak istediğiniz biri için kesinlikle harika bir seçim…

8. Altınbaş Friends Forever Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Arkadaşlığınızın sonsuza kadar sürmesini istediğiniz en yakın dostunuz, bu güzel mesajı neden boynunda taşımasın? Yakın arkadaşlar için bu kolye, kesinlikle doğru seçim!

9. Altın Lotus Kolye


ürüne gitmek için tıklayın.

Lotus çiçeğinin sırrı, nadir bulunan bu güzelliği hediye etmek için yeter de artar bile… Hala hediyenizi seçmediyseniz, şanslısınız ki onunla karşılaştınız!

10. Altın Sonsuz Kalp Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sonsuza kadar sürecek bir sevgi ve aşkı ifade etmenin en şık yolu… Zarif kolyelerden hoşlanan kadınlar için bu kolye, kesinlikle biçilmiş kaftan!

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir