Son Kış Kombinleriniz ile Göz Doldurun

Her daim kombinlerimizin tamamlayıcı aksesuarları olan takılar, yılın kıyafet modasında olduğu gibi her sezon yepyeni parçalarla karşımıza çıkıyor. Sokaklarda mevsimin eşsiz renkleriyle kombinlenen rengarenk trikolar ve onlara yakışan büyük ve gösterişli küpelerde olduğu gibi!

2020 Kış modası daha önce de bahsettiğimiz gibi tüm takı severlere müjdeyle geldi. Renkli kabanlar, yumuşacık trikolar ve şık hırkalar büyük ve gösterişli takılarla tamamlanmaya devam ediyor. Büyük inci küpeler sevimli berelere eşlik ediyor. Kışın son günlerinde sokaklarda baharın canlı renkleri yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Bu da demek oluyor ki son kış kombinlerinizi göz alıcı bir altın takı seti ile tamamlamaya hazır olabilirsiniz!

Abartılı takı trendinin kışın son günlerinde de etkisini hala hissettirdiğini görüyoruz. Her ne kadar zarafetten gelen güzelliğe inananların sayısı hala çoğunlukta olsa da son zamanlarda takılardaki minimalist detaylar bir kenara bırakılmış durumda. Tüm bunların ışığında ister sade giyinmiş olun, ister abartılı… Görkemli aksesuarlarınızı raflardan çıkarın ve kış kombinlerinizle denemeye başlayın. Unutmayın ki, bu kışın mottosu: “Abartıdan kaçınma!”

Bütün bunları bir tarafa bırakacak olursak, çoğu kadın günlük yaşamın koşturmacası arasında kombinlerine ve özellikle aksesuarlarına özen gösteremiyor. Siz de bu kadınlardan biriyseniz sizin için tavsiyemiz, üzerinizden çıkaramayacağınız ve her kombine uyum sağlayacak şık ve zarif aksesuarlar edinmeniz. Bu kış her kombine uyum sağlayacak aksesuarları arayanlar ve günlük şıklığı sade bir şekilde tamamlamayı tercih edenler için zarif altın ve gümüş zincirler büyük bir kurtarıcı. 

Sokak modasını bir kenara bırakıp gözümüzü cesur parçaların sergilendiği podyumlara çevirirsek, modacıların kombinlerini sıra dışı takılarla tamamladığını fark etmek çok zor olmayacak. Bu yıl farklı sembollerden oluşan ilginç takılar, modacıların vahşi desenleri arasında hayat buluyor. Leoparlar, zebralar ve benzer tarzda vahşi çizgileri günlük yaşama uyarlamak istiyor ve nasıl bir takıyla tamamlayacağınıza karar veremiyorsanız önerimiz tabi ki alışılmışın dışında ve ilgi çekici sembollerden oluşan takılar. Eminiz ki, şık ve farklı tarzda takılarla tamamladığınız kış kombinleriniz, sizi sezonun en göz alıcı kadını yapacak.

Yine bu yılın alışılmışın dışında takı trendlerine bir diğer örnek ise; tek kulağınıza takacağınız büyük ve gösterişli küpelere eşlik edecek minik tamamlayıcı küpe eşleri. Bir kulağınıza dikkati toplayıp diğer kulağınızda şık ve minimal bir görünüme sahip olan bu küpeler, önceki yıllarda görmeye alışmadığımız yeni bir takı trendi. Eğer, bu tarz farklı takılar ilginizi çekiyorsa nerede bulacağınız konusunda endişelenmeyin. 

Siz de kış kombinlerinizi yılın takı trendlerine uygun şık aksesuarlarla tamamlamayı düşünüyorsanız daha önce de bahsettiğimiz gibi bu yılın en çok tercih edilenleri altın ve gümüş takılara bir göz atın. Belki de şık bir kış kombinini zarif altın takılar ya da göz alıcı gümüşlerle tamamlayarak bu yılın yıldızı siz olacaksınız!

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir