Sezonun Öne Çıkan Alyanslarına Bakış

Sonsuz birlikteliğin simgesi alyanslar Altınbaş’ın zarif, modern ve zamansız tasarımlarıyla hayat buluyor. Klasik modellerden taşlı tasarımlara, pırlanta alyanslardan motifli modellere uzanan alyans modellerinden sizin için seçtiğimiz tasarımlara göz atma zamanı!

Klasik Altın Alyans Modelleri

Altınbaş Klasik Altın Alyans Modelleri Için Tıklayın.

Klasik alyans modelleri, geçmişten günümüze gönüllerdeki yerini korumaya devam ediyor. Aşkını sade ve zarif bir şıklıkla taçlandırmak isteyenlerin tercihi olan Altınbaş klasik alyanslar, ışıltısı ile kıyafetinizi harika bir biçimde tamamlıyor ve şıklığınızı daha da artırıyor.

Altınbaş alyans tasarımları arasında, klasik dokusunu koruyan seçenekler yer alırken sarı, rose ve beyaz altınla tasarlanmış modeller göz kamaştırıyor.

Taşlı Altın Alyans Modelleri

Altınbaş taşlı alyans modelleri için tıklayın.

Altın alyans modellerindeki keskin işlemeler ve özel taşlar ışıltılı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Her yaşa ve zevke uygun olabilecek tasarımlara sahip olan Altınbaş taşlı altın alyans modelleri sade ve şık evlilik yüzükleri satın almak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Pırlanta Alyans Modelleri

altınbaş pırlanta alyans modelleri için tıklayın.

Pırlantanın eşsiz duruşu ile bağlılığın en özel simgesi alyansları bir araya getiren Altınbaş, geleneksel ve modern tasarımları ile her tarza uyum sağlamayı amaçlıyor.

Altınbaşın ince işçiliklerle dizayn edilen pırlanta alyans tasarımları, gelin ve damat adaylarının en özel günlerinin baş tacı oluyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir