İçinizdeki Rengi Yansıtın: Renk Ahenk

Kuvars taşının mucizevi faydaları farklı renklerle bir araya geliyor ve ortaya ahenk dolu bir koleksiyon çıkıyor. Meditasyonda da sıklıkla kullanılan kuvars taşları, farklı renkleriyle kadınların enerjisini zirveye taşıyor. Kolye, küpe ve yüzüklerden oluşan bu renkli koleksiyon, kadınları içindeki renkleri ortaya çıkarmaya davet ediyor.

Kusursuz işçiliği ve zamansız zarif tasarımları ile dikkat çeken Renk Ahenk koleksiyonunda, beyaz ve sarı altın kullanıyor. Ruh sağlığına iyi geldiğine inanılan kuvars taşının en özel renkleri ile hayat verdiği Renk Ahenk Koleksiyonu, Altınbaş’ın gökkuşağının renklerine yaptığı en güzel jest oluyor.

Hangi Kuvars Sizin Dünyanızı Anlatıyor?

Kırmızı Kuvars

Kuvvetin ve gizli gücün simgesi kırmızı, cesaret, liderlik ve mutluluk duygularını ön plana çıkarıyor. İyi niyetli olmayan kötü düşüncelere karşı kırmızı kuvarsın koruyucu olduğu düşünülüyor.

Lacivert Kuvars

Sonsuzluk ve dengenin simgesi lacivert kuvarsın, kötü düşünceleri zihinden uzaklaştırarak hakikate odaklanmayı sağladığına inanılıyor. Lacivert kuvars taşının gerginliği aldığı ve özgüveni artırdığı düşünülüyor.

Pembe Kuvars

Hislerin ve şefkatin simgesi pembe kuvars, insan bedenini rahatlatıcı özelliği ile biliniyor. Pembe kuvarsın zihinsel yorgunluğu önlediğine ve sakinleştirici etkisi olduğuna inanılıyor.

Mor Kuvars

Zeka ve ilhamın simgesi mor kuvarsın, asilliği, zarafeti ve başarılı yönleri ön plana çıkardığına inanılıyor. Mor kuvars taşının, ruhsal dünyada yaratılan negatif etkileri pozitife dönüştürdüğü düşünülüyor.

Yeşil Kuvars

Sakinlik ve sadakatin simgesi yesil kuvars taşının bereket ve mutluluk getirdiğine inanılıyor. Aynı zamanda bu taşın sezgileri ortaya çıkarma hissiyatı yarattığı düşünülüyor.

Koyu Pembe Kuvars

Masumiyet ve alçakgönüllülüğün simgesi koyu pembe kuvars, aşkı ve duyguları ön plana çıkarıyor. kullanan kişiye çekicilik ve cazibe kattığı düşünülüyor.

Kahverengi Kuvars

Güven ve doğallığın simgesi kahverengi kuvarsın, kurulan hayallere ışık tuttuğu ve dostluk bağlarını güçlendirdiği düşünülüyor.

Mint Yeşili Kuvars

Huzurun ve uyumun simgesi mint yeşili kuvars, kullanan kişiye nerede olursa olsun fark edilir kılıyor. Mint Yeşili kuvars taşının, korku ve siniri azalttığı düşünülüyor.

Mavi Kuvars

Bilgeliğin ve kararlılığın simgesi mavi kuvars taşının, yapılan işlerde başarıyı getirdiğine inanılıyor. Karmaşık duygulardan arındırdığı düşünülen bu taşın düşünceleri netleştirdiği söyleniyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir