Şans Getiren Semboller: Çiçek

Anneler Günü yaklaşıyor… Anneniz için uzun yıllar kullanabileceği şans getiren bir hediye mi alacaksınız yoksa sevdiği çiçeklerden mi göndereceksiniz henüz karar vermediniz…Annelerin en sevdiği çiçekler bu sene kolyelerin, küpelerin, yüzüklerin, bilekliklerin en gözde sembolü oluyor. Hem hatırlamak hem de şans getirmek için… Annelerinizin tıpkı balkondaki çiçekler gibi özenle koruyup seveceklerine ve keyifle üzerlerinde taşıyacaklarına emin olabileceğiniz Altınbaş’ın birbirinden şık ve zarif çiçek motifli mücevherlerini keşfetmenin tam zamanı!

Pırlanta ve Çiçek

Pırlanta ve yeşil topaz taşlı çiçek motifli bu kolye ile günlük stilinizi tamamlarken, floral desen modasını da stilinize uyarlayabilirsiniz.

Elmas ve Çiçek

İşte zamansız bir birliktelik. Elmas, en yakıştığı motiflerden biri çiçekle bir araya geliyor ve ortaya nesilden nesile aktarılan bir miras çıkıyor. Artık zarif elmas tasarımların günlük stille de kolaylıkla kombinlenebildiğini unutmayın.

Altın ve Çiçek

Yeni sezonda bilekliklerde zarif çiçek motifleri oldukça moda. Sarı altın ve minik pırlanta ile kombinlenen bu gül motifli bileklik, özellikle bronz teninizde çok şık duracak.

İnci ve Çiçek

Zarif, kırılgan, saf ve duru inciler, çiçek motifli altınlarla bir araya gelerek zarafetini katlıyor ve özellikle beyaz gömlek gibi günlük stillerle çarpıcı birliktelikler oluşturuyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir