Yılbaşı hediye önerisi: Burçlara özel küpeler

Kişiliğimizin sembolü olan burçlar Altınbaş burç koleksiyonunda, zodyağın en güzel sembolleri ile mücevhere dönüşüyor. Her bir burç için ayrı ayrı tasarlanmış olan altın küpelerden oluşan bu koleksiyon, minimal tarzıyla dikkat çekiyor. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Altınbaş Burç Küpe tasarımlarını gelin, birlikte inceleyelim…

Altınbaş Burç Koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş, astroloji ile yakından ilgilenenleri özel tasarımları ile bu sezonda da en çok tercih edilen burç koleksiyonu ile tanıştırıyor. Modern stilin adeta aynası haline gelen birbirinden şık kolyeler, bu sezon da Zodyak üzerinde bulunan 12 takım yıldızının yansıması ile oluştu.

Altınbaş’ta her burca özgü şans getiren taş ve özel tasarımlarla bir araya getirilen 12 farklı küpe çeşidi; astrolojinin gücüne inanların en iddialı aksesuar parçalarına dönüşecek.

Altınbaş Burç Koleksiyonu için tıklayın.

Her bir detayı ile ilgili burcun özelliklerini birebir yansıtmayı amaçlayan Altınbaş burç koleksiyon küpeleri; burcunuzun özellikleri ile çevrenizde modern ve mistik havayı bir arada yansıtmanıza destek olacak.

Hem şık hem de özel bir parça olan Altınbaş burç koleksiyonunda yer alan küpe modelleri ile ister kendinizi ister sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Altınbaş Burç Koleksiyonu için tıklayın.

Sevdiklerinize güven ve şans dileklerinizi sunmanıza yardımcı olan ve en güzel hediyenizi simgeleyen kolye modelleri ile tanışmak için siz de Altınbaş burç koleksiyonu ile tanışmak için acele edin.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir