Evlilik Teklifi İçin Organizasyon Önerileri

Hayatınızı birleştirme kararı aldığınız kişiye unutulmaz bir evlilik teklifi yaşatmak istiyor ancak yeterince özgün bir fikir bulamıyorsanız sakin olun. Size yardımcı olmaya hazırız. Önerilerimizi kişiselleştirebilir, farklı detaylarla süsleyerek değiştirebilir veya bu fikirlerden ilhamla yeni çözümler bulabilirsiniz. Hayata birlikte atacağınız ilk adımların eşlikçisi tektaş yüzüğünüz hazırsa işte karşınızda birbirinden özel evlilik teklifi fikirleri!

Engin Denizlerin Ortasında

Eğer siz de dalış sporuna meraklı çiftlerdenseniz aşkınızı derinlerde ilan edebilirsiniz. Dalmadan önce yüzüğü derinlerde bir yere saklayıp, sonrasında sevgilinizin yüzüğü bulmasını sağlayarak ona çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Yüzeye çıktığınızda da rengarenk süslenmiş bir teknede saklanan arkadaşlarınızla birlikte bu teklifi daha özel ve eğlenceli kılabilirsiniz. Lazerle yazılmış aşk sözcükleri, bu anları kaydeden bir fotoğrafçı, böyle bir teklifi çok daha anlamlı kılacaktır.

Küçük Detaylarla Büyük Farklar Yaratın

Evlilik teklifi fikirleri ve organizasyonlarının her zaman büyük lüksler içermesi gerekmez. Teklif sonrası eğlencede sürprizin hakkını verip, teklif anında daha mütevazı ve beklenmedik şeyler yapabilirsiniz. Örneğin, daha önceden alınmış bir sürpriz yumurtanın oyuncak kutusuna evlilik teklifini içeren bir oyuncak maketi konulabilir. Yüzük veren bir erkek çöp adam, birleşince yüzük şeklini alan ahşap bir maket ilk sürprizi yapabilir. Sonrasında ortaya çıkacak gerçek yüzük ile teklif ihtişama erişir. Elbette sürpriz yumurtayı çikolata kaplamak ve içerideki maketi esprili bir hale sokmak için biraz fazla çaba gerekebilir ama aşk için değer.

Evliliğe İlk Adımı Adrenalinin Doruklarında Atın

Hareket halindeki bir hız treninde, lunaparkta hızla giden bir su kayığında, korku tüneli veya ters dönen mekanik koltuklarda evlilik teklifi heyecan verir ancak klişe gelebilir. Klişeden kaçmak için ise ufak farklar yeter. Teklifi daha da ilginç kılabilmek için mekanın fotoğraf imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aksiyon esnasında çekilen fotoğraflarda teklifi alacak kişinin arkasında veya görmediği bölgede olan arkadaşlar veya çalışanlar evlilik teklifini ilan eden yazılarla sıralanır ve yazılar açılır. Tabii bu esnada baskılı tişörtlerden, afişlerden ve aklınıza gelebilecek birçok basılı materyalden faydalanılabilir. Teklif, heyecanın doruklarındaki kadın tarafından fark edilmeyeceğinden sonrasında bakılan fotoğraflarda ortaya çıkar ve evlilik teklifi sürprizi ile bir kez daha yürekleri çarptırır. İlginç evlenme teklifleri arasında sayılan fotoğraflar ile siz de adrenalinin doruklarında aşkı hissedebilirsiniz.

Aşkın Binbir Rengi

Aşkın rengarenk yüzü, hiç beklemediğiniz anlarda sürprizlerle sizi karşılar. Evlilik teklifi de böyle rengarenk olmalıdır diyenler için capcanlı bir önerimiz var. Toz boyalarla yapılan savaşlar git gide popülerleşirken evlilik teklifini de bu boyalarla süslemek iyi bir fikir olabilir. Öncelikle şeffaf ve zor kuruyan bir boya veya yapıştırıcı ile savaştan dakikalar önce bir duvara evlilik teklifi yazılır. Ardından başlayan boya savaşı etrafı renklere boyarken, arkadaki zemin üzerine erişen her boya zerreciği ile yazıyı belirginleştirir ve bingo! Dakikalar içinde yazı tamamlandığında evlilik teklifi ortaya çıkar. Biraz renkli, kirli ve eğlenceli bu evlenme teklifinin unutulmaz olacağı kesin. Dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Birincisi yazılı duvarın çok yakında olmaması, zira sürekli boya nüfuz eden duvarın yapışkan bulundurmayan kısımları bile yoğun atımda renklenebilir ve yazı görünmez olur. Biraz daha uzakta, teklifi bilen biri tarafından özellikle boya atılacak bir duvar tercih edilebilir. İkinci nokta ise zor kuruyan bir yapışkan seçmekten geçer. Ne olur ne olmaz, vernik bile sürseniz teklif öncesi küçük bir alanda test ediniz.

Tektaşınızı Hala Seçmediniz mi?

Teklifiniz nasıl olursa olsun bu anı mümkün olduğunca özel kılmak sizin elinizde… Sevdiğiniz kadına hayatınızı birleştirme isteğinizi nasıl bi sürprizle söylerseniz söyleyin o an hep hoş bir tebessümle hatırlanacaktır. Çünkü içinizden geçen o sözlerin enerjisi muhakkak yüzünüze vuracak ve aranızdaki özel bağ için bu an unutulmaz olacaktır. Sihirli sözlerin ardından açılacak kutudaki tektaş ise tıpkı sevginiz, aşkınız, niyetiniz gibi güzel, anlamlı ve saf olmalıdır. Altınbaş‘ın birbirinden şık ve zarif tektaş pırlantaları, bu aşkın sonsuz şahidi olmaya çoktan ‘evet’ dedi bile…

Total
10
Shares
Facebook 10
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.