İnci Setlerle Romantik Gelin Stilleri

Sedef kabuklarının arasında gizlenmiş, okyanusun derinliklerinden gelen bir güzellik! Özel günlerde sıklıkla hediye olarak tercih edebileceğiniz inci takılar, hem modern hem de zarif duruşları ile dikkat çekiyor. Küpe, kolye, bileklik ve yüzükten oluşan inci setlerden zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

İnci, yüzlerce yıldır tevazünün, saflığın ve temizliğin sembolü olarak biliniyor. Bu nedenle evliliğin başlangıcı olan düğün günlerinin vazgeçilmez takılarında değerli inciler kullanılıyor.

Aynı zamanda mutlu evliliklerin de simgesi olan inci takılar, annelerin nesilden nesle miras bıraktığı en özel parçalar arasında yer alıyor.

Her kadının mücevher kutusunda kendine yer bulan inci, denizlerin insanlığa nadide ve eşi bulunmaz bir hediyesi sayılıyor. Özel günlerin takısı olan inci, Altınbaş kalitesi ile inci setler olarak tasarlanıyor.

İnci setler arasında ikili inci set, üçlü inci set öne çıkıyor. Dilerseniz küpe ve kolye setleriyle boynunuzun zarafetini ön plana çıkarın, dilerseniz de inci yüzüklerle ellerinize değer katın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir