Gökyüzünde Akrep burcu zamanı! 24 Ekim- 23 Kasım tarihleri arasında doğumgünlerini kutlayan Akrep burçlarına harika bir yaş diliyoruz… Peki hayatınızda bir Akrep burcu kadını var ve doğumgünü için onu en mutlu edecek hediyeyi arıyorsanız ne yapmalısınız? Akrep burcu kadınlarının özelliklerini mercek altına alıyor ve onlara özel hediyeyi seçmeniz için önerilerimizi sıralıyoruz…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Su grubunun sabit burcu Akrep, Mars ve Plüton tarafından yönetilir. Hayata tutkuyla bağlı olan Akrep burçları, güçlü, hırslı ve ne istediğini bilen insanları sembolize eder. Karar verdikleri işleri asla yarım bırakmayan Akrepler, çevrelerine karşı kuşkucudur ve kolay kolay kimseye güvenmezler.

Altınbaş altın halka küpeler için tıklayın.

Sabırlı, özenli ve çalışkan Akrep burçları, iş hayatlarında ukala ve egolu kişilerle çatışmaya girmekten çekinmez. İyi bildikleri şeyler konusunda cesur söylemlerde bulunmaktan çekinmeyecek Akrep burçları bu durumlarda uzlaşmaya yanaşmazlar.

Altınbaş altın şahmeran bileklikler için tıklayın.

Akrepler yakın ilişkilerinde yoğunluk ve güven duygusu ile sarmalanmayı isterler. Bu ihtiyaçlarının karşılanmadığı ilişkiler içinde varlık gösteremezler. Daha sakin ve güven veren bir eş tarafından dengelenmeleri önemlidir. Tutkulu yanları onları yüzeysel ilişkilerden çok uzun vadeli birlikteliklere iter.

Akrep Burcu İçin Uygun Hediyeler

altınbaş altın inci kolyeler için tıklayın.

Girdikleri ortamda stilleriyle dikkat çeken Akrep kadınları, nerede nasıl giyinmeleri gerektiğini çok iyi bilirler. Siyah ve kırmızı onların favori renkleridir ve kombinlerinde mutlaka bu iki renge yer verirler. Seksapel yönüyle dikkat çeken Akrep burçları, bunu çok dengeli ve gizemli bir şekilde yaparlar.

Altınbaş pırlanta yakut küpeler için tıklayın.

Akrep burcu kadınları, özel anlamlar ifade eden, üzerine iyi düşünülmüş hediyelerden hoşlanırlar ve bu hediyeleri ömürleri boyunca saklamak isterler. Kırmızı rengi seven Akrep burçları için yakut taşlı mücevherler doğru bir seçim olacaktır. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş ürünler de Akrep kadınları için biçilmiş kaftandır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir