Altınbaş Besties Karakterleri ve Favori Takıları

Altınbaş, ‘Besties’ adını verdiği renkli ve enerjik koleksiyonunda 8-17 yaş arası genç kızların zevklerinden ilham alıyor ve eğlenceli tasarımlarıyla yıldızların peşinde bir dünyanın kapılarını aralıyor… Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi isimli dört ayrı karakterin yer aldığı Besties Koleksiyonu‘nda yakın arkadaşların farklı özellikleri birbirlerini tamamlarken farklı stilleri de günümüz gençlerinin beğenilerine hitap ediyor. Genç kızların kendileri ile özdeşleştirebilecekleri renkli dört karakteri yakından tanıyalım mı?

Şeflerin Yıldızı: Navi

Besties’den şeflerin yıldızı olan Navi tam bir akrep burcu olarak öne çıkıyor. Sakin bir yapıya sahip marifetli Navi’nin takıları arasında genç kız uzun kolye modelleri ve genç kız küpe modelleri ışıldıyor. Eşsiz bir aşçı olan Navi, sade ama çarpıcı tarzıyla öne çıkıyor.

Modanın Yıldızı: Bellatrix

Besties ekibinin sosyal medya fenomeni Bellatrix ise oldukça hareketli ve dışa dönük bir stile sahip. Sinema ile ilgilenmekten keyif alan Bellatrix, pozitif enerjisiyle yakın arkadaşların en sosyal üyesi oluyor. Bellatrix, çarpıcı kolye, küpe ve bileklikleri ile her zaman ışıldıyor.

Teknolojinin Yıldızı: Alya

Tam bir koç burcu olan Alya, alternatif ve canlı stiliyle dörtlünün en sportif üyelerinden. Zaman zaman buluşmalarına geç kalan ve tam bir uykucu olarak tanınan Alya’nın teknolojik aletlerle arası çok iyi! Sportif, kullanışlı ve alternatif bir stile sahip Alya’nın kullandığı takılar da tıpkı onun gibi kıpır kıpır.

Sahnelerin Yıldızı: Kleeia

Grubun en duygusal ve narin üyesi Kleeia, sanata olan düşkünlüğü ile sahnelerin yıldızı… Tam bir balık burcu olan Kleeia, kendini sanat ve özellikle de dansla ifade edenlerden. Kendisi gibi zarif bir stile sahip olan Kleeia, romantik takılarıyla ışıldamayı seviyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir