Şimdi Boğa kadınlarının doğum günü! 21 Nisan- 21 Mayıs tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Boğa kadınları sanata düşkünlükleri, güzelliğe, uyuma ve tasarıma olan tutkularıyla biliniyor. Disiplinli görüntüsü altında yumuşacık bir kalp taşıyan Boğa burcu kadınlarına hediye alırken onların üstün görsel beğenilerini hafife almamak gerekiyor. İşte, Boğa burcu kadınlarını mutluluktan havalara uçurucak hediye önerileri!

Ürüne gitmek için tıklayın.

Burçlar kuşağının ikinci burcu Boğa, 21 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerden oluşuyor. Güçlü fiziksel yapılarıyla tanınan Boğa’lar, sessiz sakin yapılarına rağmen yoğun hislere sahip oluyor. Güzel sanatlara olan ilgisiyle bilinen Boğa burçlarının estetik anlayışı oldukça gelişkin. Sorumluluk sahibi toprak burçlarının bir üyesi olan Boğa, çocuk yaştan itibaren disiplinli, düzenli ve planlı bir hayat sürmeyi seviyor. Yemek yemeye oldukça düşkün olan Boğa burçlarının damak zevkleri de neredeyse ulaşılamaz seviyede oluyor. Bu nedenle Boğa kadınları uzun saatler boyunca mutfakta olmayı ve yeni tarifler keşfetmeyi seviyor.

Boğa Burcunun Uğurlu Taşı: Elmas

Ürüne gitmek için tıklayın.

Boğa burcunun uğurlu taşı olan elmas, Boğa kadınlarının estetik zevkiyle oldukça uyumlu. Boğa burçları anılara, geçmişe ve maneviyata önem veriyor. Dolayısıyla elmasın nesilden nesile aktarılabilen zamansız algısı, Boğa kadınlarını mutlu etmeyi başarıyor. Eğer evlilik teklifi etmeyi planladığınız bir Boğa kadını varsa, elmas baget yüzük ideal bir seçim.

Ürüne gitmek için tıklayın.

En Sevdiği Renk: Mavi

Ürüne gitmek için tıklayın.

Boğa burçlarının şanslı rengi mavi. Özellikle mavinin açık tonlarını kullanmayı seven Boğa kadınlarını jean ceketler, mavi tonlarındaki gömlekler ve mavi topazlarla bezeli takılarla mutlu edebilirsiniz.

Şık Tasarımlarla Etkileyin

Daha önce de belirttiğimiz üzere Boğa burcu kadınlarının estetik duyguları gelişkin oluyor. Dolayısıyla iyi tasarlanmış takı ve mücevherler onlar için çok değerli. Bu nedenle seçimlerinizi tasarımıyla göz dolduran takılardan yana kullanmanızı şiddetle öneririz, basit ve sıradan tasarımların bir Boğa kadınını etkileme şansı maalesef yok. Etkileyici tasarımlara sahip kolye, küpe, yüzük, bileklik ve şahmeranların her bütçeye uygun alternatifleri Altınbaş‘ta sizleri bekliyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir