Şimdi onların doğumgünü! 21 Nisan- 21 Mayıs tarihleri arasında doğumgünlerini kutlayan Boğa kadınları, sanata düşkünlükleri, güzelliğe, uyuma ve tasarıma olan tutkularıyla bilinirler. Disiplinli görüntüsü altında yumuşacık bir kalp taşıyan Boğa burcu kadınlarına hediye alırken onların üstün görsel beğenilerini hafife almamak gerekir. İşte Boğa burcu kadınlarını mutluluktan havalara uçurucak hediye önerileri…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Burçlar kuşağının ikinci burcu Boğa, 21 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerden oluşur. Güçlü fiziksel yapılarıyla tanınan Boğa’lar, sessiz sakin yapılarına rağmen yoğun hislere sahiptir. Güzel sanatlara olan ilgisi ile bilinen Boğa burçlarının estetik anlayışı oldukça gelişkindir. Sorumluluk sahibi Toprak burçlarının bir üyesi olan Boğa, çocuk yaştan itibaren disiplinli, düzenli ve planlıdır. Yemek yemeye oldukça düşkün olan Boğa burçlarının damak zevkleri oldukça gelişmiştir. Uzun saatler mutfakta olmayı ve yeni tarifler keşfetmeyi severler.

Boğa Burcunun Uğurlu Taşı: Elmas

Ürüne gitmek için tıklayın.

Boğa burcunun uğurlu taşı olan elmas, Boğa kadınlarının estetik zevkiyle oldukça uyumludur. Boğa burçları, anılara, geçmişe ve maneviyata önem verir. Elmasın nesilden nesile aktarılabilen zamansız algısı, bu nedenle Boğa kadınlarını mutlu edecektir. Evlilik teklifi etmeyi planladığınız bir Boğa kadını varsa, elmas baget yüzük çok doğru bir seçim olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

En Sevdiği Renk: Mavi

Ürüne gitmek için tıklayın.

Boğa burçlarının şanslı rengi mavidir. Özellikle mavinin açık tonlarını kullanmayı seven Boğa kadınlarını jean ceketler, mavi tonlarındaki gömlekler ve mavi topazlarla bezeli takılarla mutlu edebilirsiniz.

Şık Tasarımlarla Etkileyin

Daha önce de belirttiğimiz üzere Boğa burcu kadınlarının estetik duyguları gelişkindir. İyi tasarlanmış takı ve mücevherler onlar için çok değerlidir. Bu nedenle seçimlerinizi tasarımıyla göz dolduran takılardan yana kullanmanızı şiddetle öneririz, basit ve sıradan tasarımların bir Boğa kadınını etkileme şansı maalesef yok. Etkileyici tasarımlara sahip kolye, küpe, yüzük, bileklik ve şahmeranların her bütçeye uygun alternatifleri Altınbaş‘ta sizleri bekliyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.