Şimdi İkizler’in zamanı! 22 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğumgünlerini kutlayan İkizler kadınları, hızlı düşünceleri, değişkenlikleri, çok yönlülükleri, neşeli ve eğlenceli yapılarıyla bilinirler. Pratik zekalarıyla, akıllı ve çekici olan İkizler kadınları, mekan, iş ve ortam değişikliklerinden hoşlanan, enerjik kadınlardır.

Güzel fizikleriyle bilinen İkizler kadınları genellikle uzun boy, biçimli beden, uzun kol ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptirler. Gözleri keskindir ve uzağı çok iyi görürler. Gözlemcilikleri de bir o kadar güçlüdür.

Değişime Tutkun Bir Burç

İkizler burcu kadınları değişkenlikleri ve değişime duydukları tutku ile bilinirler. İkizler kadınlarının değişime herkesten çok ihtiyacı vardır, bulunduğu ortamda çabuk sıkılır, dışarı çıkmak, gezmek isterler. Özgürlüğüne düşkün olan burç mensupları, tatlı dilli ve konuşkandır. Dost canlısı yönü etrafında pek çok kişinin bulunmasını sağlar.

İkizler Burcu Stili

İkizler kadınları son trendlere, yeniliklere meraklıdır. Modayı yakından takip eden bu burç, kim ne giymiş, ne takmış, ne sürmüş yakından takip eder. Geniş bir gardıroba sahip olan İkizler kadınları, her stil ve renkten yararlanarak değişkenliğini gardırobuna da yansıtır.

İkizler Burcu Taşı: Mavi Topaz

İkizler burcunun uğurlu taşı mavi topazdır. Stres ve gerginliğe iyi geldiği bilinen mavi topaz taşı, İkizler burcu kadınlarının duygu durumlarını dengeler. Siniri dengelediği, mantıklı kararlar alma dürtüsünü harekete geçirdiğine inanılan mavi topaz taşı rengiyle de dinlendirici bir özelliğe sahiptir.

İkizler Burcu Uğurlu Rengi: Sarı

Enerjinin, harekete geçmenin rengi sarı, İkizler burcu kadınının da uğurlu rengidir. Sarı kıyafet, aksesuar ve takılardan hoşlanan İkizler kadını, sarı altını takı seçimlerinde ön planda tutar.

İkizler burcu kadınlarının zevk ve stiline uygun onlarca çeşit kolye, yüzük, küpe, bileklik, bilezik, halhal ve şahmeran sizi Altınbaş‘ta bekliyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir