Bir Yaz Geleneği Halhallar

Yaz sezonunun en sevilen aksesuarı olan halhallar, Altınbaş’ın modern tasarımları ile buluşarak sezon modasını yansıtıyor. İlhamını denizden alan Altınbaş halhalları, yazı anımsatan sembolleri ile ayak bileklerinizi süslemeyi bekliyor.

Altınbaş altın halhallar için tıklayın.

Cevat Şakir Kabaağaçlı, nam-i diğer Halikarnas Balıkçısı, denize tutkuyla bağlı olan Mahmut’un hikayesini anlattığı Aganta Burina Burinata isimli romanında şöyle der: “Deniz baştan başa masmavi bir gülüştü.” Kendi de tıpkı Mahmut gibi denize adanmış bir hayat yaşamış yazar, haklıdır. Bakmayı bilene deniz çok şey vadeder. Kimine huzur verir, kimine koca bir gülümseme; bazen de dalgalarla büyüyen bir öfke…

Altınbaş altın halhallar için tıklayın.

Düşündürür deniz, eğlendirir, dinlendirir. Kimi zaman hüzünlendirir, kimi zaman cesaretlendirir. Düşünsenize; Yunan mitolojisinin en güçlü tanrısı Zeus’a bile tek kafa tutan tanrı denizler hakimi Poseidon olmuştur. Çünkü deniz güçlüdür. Hareketlidir, değişkendir. Hem cüretkardır hem şaşırtıcı…

Altınbaş altın halhallar için tıklayın.

Deniz zengindir aynı zamanda. Çok farklı bir alem vardır gördüğünüz maviliğin altında. Bu alemin bambaşka bir yaşayışı, bizim dünyamızdan çok daha farklı kuralları vardır. En az yeryüzü kadar renkli en az gökyüzü kadar engindir. Bu yüzden büyülüdür biraz; merak uyandırır, heyecanlandırır. Nice yazara ilham olur, şairlerin mısralarında yer bulur, ressamların tuvallerine arka plan olur. Çünkü deniz davetkardır, tüm duyguları uyandırır.

Altınbaş altın halhallar için tıklayın.

Denizin bu büyülü dünyası şimdi de hayatın ince detaylarından ilham almayı seven Altınbaş’ın halhal modellerine konuk oluyor. Denizden gelen esinti, şık ve zarif halhallar sayesinde önce takılarınıza sonra enerjinize yansıyor. Balık, yunus, çapa, deniz atı, yıldız, deniz atı, gökkuşağı gibi figürlerle süslenen Altınbaş halhalları, ince ve zarif tasarımlarıyla zamansız bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir.

Türkiye’de mücevher sektörüne yön veren Altınbaş güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu halhallar yalnızca ayaklarınıza renk katmayacak, denizden getirdiği enerjiyle ruhunuzda da pozitif bir etki yaratacak.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.