İnci Küpeler, Her Stile Uygun Modeller

Kadınlar, inci küpe modellerini severek kullanırlar. Çünkü inci küpeler, her türlü kıyafet için rahatlıkla kullanılabilir. Gerek iş yerlerinde gerek resmi davetlerde inci küpelere sıklıkla rastlamak mümkündür. Gelin inci küpeler hangi tarzlarda karşımıza çıkıyor bakalım ve Altınbaş’ın şık inci küpelerini yakından inceleyelim…

Altınbaş İnci Küpeler için tıklayın.

Saplama İnci Küpeler

İnci küpeler arasında en bilinen modellerden biri de saplama küpelerdir. Bu tip küpeler, kulak memesinin tam ortasına yerleştirilir ve bir kelebek aracılığıyla sabitlenir. Rahat ve güvenli yapıları ile bilinen saplama inci küpeler, günlük kullanım için oldukça uygun bir modelleme sunar. Küçük ve kibar olsalar da bu küpelerin birçok farklı çeşidi de bulunur; Üçgen, kalp, yıldız ve çiçek şeklinde tasarlanmış inci küpeler, ayrıca inci kolyeler ve inci yüzükler ile gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Altınbaş İnci Küpeler için tıklayın.

Androlok İnci Küpeler

1970’lerin başında ortaya çıkan Androlok inci küpe modelleri, daha şık görünmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlandı. Androlok küpeler, geçmeli bir bağlantı sayesinde küpelerdeki kelebekleri kaybetmekten korkanlar için özel olarak yapıldı ve bunun yanında şık görünmek isteyen kadınlar, birçok farklı Androlok inci küpeye sahip oldular.

Altınbaş İnci Küpeler için tıklayın.

Damla Küpeler

Damla küpeler, birçok farklı bağlantı çeşidi sayesinde en çok tercih edilen inci küpe çeşitleri arasında yer alıyor. Damla küpelerde kullanılan bağlantı çeşitleri; kelebek bağlantı, kancalı bağlantı ve geçmeli bağlantı olarak biliniyor. Kancalı inci küpeler,rahatlıkla kulağa takılabilir ve aynı şekilde kulaktan çıkarılabilir ki bu nedenle bu tipte inci küpeler sıklıkla tercih edilirler. Ayrıca geçmeli bağlantıya sahip modeller, sahip oldukları özel klips sayesinde en güvenli inci küpeler arasında yer alır. Söz konusu olan damla küpeler olduğunda kadınların seçenekleri sonsuza yakındır. Daha zarif bir görünüm isteyen hanımlar, altın inci küpe modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler ki cesur kıyafetlerle birlikte takabilmek için eksantrik küpe modelleri tercih edilmelidir.

Altınbaş İnci Küpeler için tıklayın.

Halka Küpeler

Halka küpelerin inciden yapılan modelleri de kadınlar arasında oldukça popülerdir. Klasik inci halka küpeler, genellikle geniş bir yuvarlak şeklindedir fakat inciden yapılan halka küpeler yuvarlak, oval, kare ve hatta kalp şeklinde bile olabilir. Halka küpe modellerinin bazıları geçmelidir. Bu modellerin alt kısmı genişler ve böylelikle inci halka küpe yarım ay şekline bürünür. Bu küpeler, kalın modelleri tercih eden kadınların favorisidir ve birçok farklı kıyafetle rahatlıkla takılabilir. Halka küpelerin bir diğer bilinen versiyonu da yarım halka küpelerdir. Üstelik yarım halka inci küpe fiyatları, diğer küpelerin fiyatlarına göre de gayet uygundur. Bu nedenle, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilirler. Yarım halka küpelerin arkasında bir adet kelebek bulunur ve bu yüzden yarım halka küpeleri takıp çıkarmak oldukça kolaydır.

Altınbaş İnci Küpeler için tıklayın.

Tek İnci Küpeler

İnci küpeleri sadece kadınlar değil erkekler de kullanır. Erkeklerin en çok tercih ettiği inci küpe modelleri arasında tek inci küpeler yer alır. Ayrıca farklı küpe modellerini bir arada kullanmak isteyen herkes tek inci küpe çeşitlerini kullanabilir ve kendi tarzlarını yaratabilir. Tek inci küpeler, genellikle saplamalı olarak üretilir. Fakat tek inci küpelerin geçmeli ve kancalı versiyonları da yaygın olarak bulunur. Şık görünmek isteyen her yaştan kadın ve erkek, tek inci küpeleri gönül rahatlığıyla kullanabilir. 

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir