Kırmızının En Tutkulu Hali: Yakut Kolyeler

Altınbaş yakut kolye modelleri, aşk ve tutkuyu en doğal ve saf haliyle yansıtıyor. Koleksiyonda damla, yıldız, kelebek ve çiçek desenli modellerin yanı sıra soyut geometrik desenler de bulunuyor. Üzerlerinde duaların da bulunduğu modeller, göz alıcı şıklığıyla güzelliğinizin ön plana çıkmasını sağlıyor. Yakut ve elmas taşların çevresindeki pırlanta taşlar altınla bütünleşince Altınbaş’ın özgün işçiliği ortaya çıkıyor.

Altınbaş Pırlantalı Yakut Kolyeler

Altınbaş Yakut Kolyeler için tıklayın.

Eşsiz tasarım nesneleri olarak tasarlanan pırlanta yakut kolyeler, altın, pırlanta ve yakut taşının birleşiminden oluşuyor. Zarif ve şık modeller kadınların şıklığına şıklık katıyor.

Altınbaş Elmas Yakut Kolyeler

Altınbaş Yakut Kolyeler için tıklayın.

Aşk ve tutku taşı olarak simgeleşen yakut, sıra dışı modellerle kendine has tarzını gözler önüne seriyor. Feminen bir duruşa sahip olan kadınlar, yakutun kırmızı rengiyle kendilerini en iyi şekilde ifade ediyor.

Altınbaş Özel Tasarım Pırlantalı Yakut Kolyeler

Altınbaş Yakut Kolyeler için tıklayın.

Damla, yıldız, kelebek ve çiçek desenlerinin geometrik soyutlamaları ile tasarlanan modeller yakut taşının etkileyici kırmızı rengi ile bütünleşiyor. Altınbaş’ın zarif yakut kolye tasarımları her yaş ve stilden kadının tarzını bütünlüyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir