Nesilden Nesile Bir Efsane: Elmas Küpeler

Bir elmas küpe kadar zamansız, şık, zarif, değerli ve anlamlı kaç mücevherden söz edebiliriz? Hem zorlu bir keşif ve işlenme sürecinden geçmesi hem de dünyada nadir bulunması nedeniyle çok değerli olan elmaslar, her kadının mücevher kutusunda olması gereken birer klasiktir. Klasik dememiz onu yaşlı ya da olgun yapmaz, aksine zamanın ötesindedir, yaşlanmaz, eskimez. En spor kombininizle de en şık davet kombininizle de uyum sağlar. Nesilden nesile aktarılırken değerinden ve görkeminden hiç bir şey kaybetmez. Her kadının bir elmas küpesi olmalıdır, biri hediye edebilir ya da kendisi sahip olabilir ancak mutlaka ve mutlaka bir gün hayatındaki bir başka değerli kadına unutamayacağı bir armağan olarak teslim edilir.

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Elmas bir küpeniz olsun ancak günün her saatine uyum sağlasın, her kombininize yakışsın istiyorsanız, tercihinizi minimal modeldeki elmas küpelerden yana yapabilirsiniz.

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Son senelerin modası baget kesimler, elmaslar ile de mükemmel bir birliktelik sağlıyor. Modayı takip ediyorsanız baget elmas bir küpeniz olması kaçınılmaz.

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Elmas küpelerin son derece modern bir yorumu ile daha karşınızdayız. Geometrik formların ne kadar moda olduğunu bilmeyenimiz yok. İşte sezon modasına uygun tasarımıyla genç, modern ve stil sahibi bir elmas küpe.

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Halka küpeler, günün her anına, yılın her mevsimine, spor ya da klasik her kombinle mükemmel uyum sağlar. Stil sahibi zincir tasarımlı bir halka küpenin ortasındaki minik elmas taş ise halka küpenin ulaşabileceği en şık hallerinden biridir.

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Su yolu pırlanta küpeler, kadınların vazgeçilmez takılarının başında gelir. Peki ya su yolunuzu elmas olarak almaz mısınız? Zamansız iki stilin birleşimi elmas su yolu küpelerle stilinizi konuşturun!

Altınbaş elmas Küpeler için tıklayın.

Geleneksel elmas küpelere katılan bir modern yorum daha. Elmas sallantılı küpelerin en genç tasarımlarından bu küpe, her kombinle uyum sağlama konusunda çok iddialı.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir