Sezon Gelinlerine Özel Renkli Taşlı Bileklikler

Düğün stilinizi renkli taşlarla tamamlamaya, yakutun, safirin, zümrütün enerjisini hayatınızdaki en özel güne yansıtmaya ne dersiniz? Altınbaş’ın pırlanta ve değerli renkli taşları bir araya getirdiği özel koleksiyonlarından sizin için seçtiğimiz tasarımlara mutlaka göz atın!

Pırlanta Safir Bileklikler

Pırlantanın en saf halini safir taşıyla bir araya getiren Altınbaş çok özel tasarımlara imza atıyor. Göz alıcı modellerin yer aldığı pırlanta safir bileklik koleksiyonunda günün her anında kullanılabilen birbirinden özgün tasarımlı seçenekler yer alıyor. Sezon gelinlerinin stillerine derinlik katacak pırlanta safir bileklikleri keşfetme zamanı!

Pırlanta Zümrüt Bileklikler

Altınbaş, mitlere bile konu olan zümrütleri, çarpıcı tasarımlarla modernize ediyor ve bu tasarımlarda pırlanta detaylarına da yer vererek ışıltınızı artırıyor. Özel gün ve gecelerde zümrüt bileklikler ile şıklığınızı vurgulayabilirsiniz.

Pırlanta Yakut Bileklikler

Yakut bileklik modelleri, ömür boyu zevkle kullanabileceğiniz takılar arasında yerini alıyor. Çarpıcı tasarımlara sahip yakut bileklikler, tutku ve aşkı en ışıltılı şekilde ifade ediyor. Pırlanta yakut bileklikler ile gelin stilinizi tamamlamaya ne dersiniz?

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir