Balkonunuzu Yaza Hazırlayın

Bahar ayları yaşam alanlarını yeniden dekore etmek ve düzenlemeler yapmak için en uygun zamanlar. Evlerimizin en sevdiğimiz bölümlerinden balkonları yaza hazırlamak için de en doğru günlerdeyiz. İster büyük bir terasınız olsun ister küçük bir balkonunuz, stil katmanın mümkün olduğunu unutmayın. İhtiyacınız olanlar çoğu zaman dönüşüme uygun eski sandalye ya da koltuklar, biraz duvar ve ahşap boyası, bolca çiçek ve biraz da ilham. İşte size ilham verecek, farklı tarz ve renklerde birbirinden güzel balkon dekorasyon fikirleri…

Renkli ve Enerjik

Balkonunuzu pembe, turuncu, yeşil ve bu renklerin tonları ile dekore ederseniz, her balkona çıktığınızda enerjinizin tazeleneceğini garanti edebiliriz.

Minimalist ve Sade

Ham ahşap paletlerden oluşturulmuş bir oturma alanı, sakin ve dingin renkler ve metallerle az, öz ve minimalist balkonlar yaratabilirsiniz.

Klasik ve Rustik

Anne evinde gibi hissettiren, klasik bambu ya da rustik metal mobilalar, bolca çiçek, ufak detaylarda kendini gösteren renkler, klasikten vazgeçmeyenler için balkon dekorasyonunda çokça seçenek mevcut.

Balkon Bahçe

Bazıları da balkonu bir oturma alanındansa bahçe olarak değerlendirmeyi sever. Kendi küçük bahçenizi yaratırken ahşaptan, çim halılardan bolca açık hava bitkisinden destek alabilirsiniz. Küçük bir sandalye ile kendi ufak bahçenizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir