2022’nin Trend Gelin Takıları ile Tanışma Zamanı

2022’de evlenme planı yapanlar için gelinlik modellerini araştırma, gelin saç ve makyaj stillerine bakma ve gelin takılarını seçme zamanı… Stil sahibi, ışıltılı ve modern tasarımlı Altınbaş mücevherleri arasından sizin için seçtiğimiz modellere göz atmaya ne dersiniz?

Pırlanta Baget Gerdanlık

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlantalar yükselişini sürdürüyor ve gelinlerin stillerinin en şık tamamlayıcısı oluyor. İşte göz kamaştıran tasarımıyla Altınbaş pırlanta baget gerdanlık…

Altın Üçlü Set

Ürüne gitmek için tıklayın.

Şık ve zamansız modelleriyle altın üçlü setler 2022’nin en trend gelin takıları arasında öne çıkıyor. Uygun fiyatlı hediyeler çin bu setler harika alternatifler oluşturuyor.

Siyah Pırlanta Gerdanlık

Ürüne gitmek için tıklayın.

Siyah pırlantanın büyüsünü taşıyan bu şık gerdanlık, 2022’nin öne çıkan gelin mücevherleri arasında yer alıyor ve stil sahibi kadınları bekliyor.

Elmas Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmasın zamansız stili 2022’de de gelin adaylarının tercihi oluyor. Zarif tasarımlı elmas kolyeler, gelinlik stillerine çok yakışıyor.

Altın İkili İnci Set

Ürüne gitmek için tıklayın.

Masumiyetin simgesi inciler gelinlerin en sevdiği zamansız mücevherlerden olmayı sürdürüyor. İkili inci setler zarif gelin stillerini tamamlıyor.

Total
6
Shares
Facebook 5
Tweet 0
Pin 1
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.