Altınbaş Evlilik Ürünlerinden Seçtiğimiz En Trend 5 Kolye

Son bir buçuk senedir pandeminin gölgesinde geçen nikah ve düğün törenleri artık yeniden coşkuyla yapılabiliyor. Bu da ertelenen düğün ve nikahlarla dolu bir sezon anlamına geliyor. Siz de bu yaz evlenecekseniz ya da sevdiğiniz birinin evlilik törenine katılacaksanız şık ve trend modellerle gelinliğinizi ya da abiyenizi tamamlamak isteyebilir ya da anlamlı bir gelin hediyesi almayı arzu edebilirsiniz. Altınbaş’ın Evlilik Koleksiyonu ürünleri arasından sezonun en trend 5 kolye modelini biz sizin için seçtik bile…

1. Pırlanta Gerdanlıkla Gelinliğinizi Tamamlayın

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gelin adaylarına duyurulur! Altınbaş Evlilik Koleksiyonu’nda avantajlı fiyatlarla sunulan 0.12 karatlık bu pırlanta gerdanlık, her stilden gelinliğin en şık tamamlayıcısı olacak kadar şık ve zarif!!

2. Pırlanta Baget Kolye Abiyenize Çok Yakışacak

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlantalar son yılların en trend mücevherlerinden. Yüzükte, kolyede, bileklikte, küpede, her takıda karşımıza çıkan bu trend abiyelere de çok yakışıyor. Düğün stilinizi tamamlamak için harika bir seçim!

3. Pırlanta Safir Kolye ile Stiliniz Konuşulsun

Ürüne gitmek için tıklayın.

Mücevher dünyasının derin mavisi safir, hem abiye stilinizi tamamlar hem de düğün hediyesi için harika bir seçimdir.

4. Hem Pırlanta Hem İnci Bir Arada

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hem baget pırlanta hem de incinin asaletini bir arada sunan bu şık kolye harika bir evlilik hediyesi olarak Altınbaş Evlilik Koleksiyonu’nda sizi bekliyor.

5. Elmasın Zamansız Stilini Düğün Gününüze Taşıyın

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas, kadınların yüzyıllardır en sevdiği mücevherlerdendir ve her yaşa her stile mükemmel uyum sağlar. Bu şık ve zarif elmas kolyeyi hem gelinliğinizi tamamlamak için kullanabilir hem de uzun yıllar severek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir