Düğün Fotoğraflarınız için Dış Mekan Önerileri

Düğün gününüz yaklaştıkça her geçen gün araştırmalarınız ve hazırlıklarınız da artar. Bu hazırlıklardan biri de şüphesiz düğün gününüzün fotoğraflarıdır. Artık düğünlerde stüdyo fotoğrafçılığı yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Dış mekanda, yeşillikler içinde, göl kenarında, deniz kıyısında, arnavut kaldırımlı sokaklarda birbirinden güzel fotoğraflar çektirmek son yılların modası. İşte İstanbul’da düğün fotoğrafı çektirmek için tercih edebileceğiniz dış mekan önerileri…

Hidiv Kasrı

Hidiv Kasrı, fotoğraf çekimi için harika bir seçim. Kavacık’ta yer alan Hidiv kasrı güzel bir manzaraya sahip üstelik yeşillikler içerisinde. Özellikle de yaz aylarında çiçeklerin içinde rengarenk fotoğraflar çektirmek için ideal. Sonbaharda sararan yapraklar ile yapacağınız bir çekim konsepti için de doğru adres.

Yıldız Parkı

Avrupa Yakası’nın en çok tercih edilen açık hava fotoğraf mekanı ise Yıldız Parkı. İlkbahar ve yaz aylarında rengarenk çiçeklerle dolup taşıyor. Sonbaharda sararan yapraklar arasında bakmaya doyamadığımız manzaralar yaratıyor. Yıldız Parkı, Malta köşkü, Çadır Köşkü gibi mekanları da bünyesinde barındırıyor.

Rahmi Koç Müzesi

Bu önerimiz daha çok sonbahar ve kış ayları için.. Düğününüz bu sezonlarda ama düğün çekiminiz için stüdyo yerine güzel bir ortam hayal ediyorsanız Rahmi Koç Müzesi tam size göre olabilir.

Atatürk Arboretumu

Eşsiz bir doğaya sahip olan Atatürk Arboretumu evlenecek çiftlerin çok sık tercih ettiği mekanlar arasında geliyor. İlkbahar ve yaz sezonunda ayrı güzel olan arboretum, sonbahar aylarında farklı ağaçların oluşturduğu renkler en güzel düğün fotoğraflarının çekilmesine imkan sağlıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir