Renkli Annelere Özel Renkli Hediyeler

Hayatın tüm renklerini kalbinde taşıyan annelerimiz için renkli ve enerjik bir Anneler Günü hediyesine ne dersiniz? Altınbaş’ın renkli taşlı pırlanta ve incileri arasından seçtiğimiz bu tasarımlar hem zarif hem zamansız hem de çok şık!

Renkli İnci Kolye

İnci kolyeler için tıklayın.

Kadınların yol arkadaşı inciler, zamansız bir klasiktir. Bu nedenle Anneler Günü için harika bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkar. Renkli inci kolyeler, renkli anneler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Pırlanta Zümrüt Yüzük

Pırlanta zümrüt Yüzükler için tıklayın.

Yeşilin en güzel tonu zümrüt, pırlantalarla bezeli yüzüklerle anneniz için unutulmaz bir seçenek olarak öne çıkıyor. Renkli, anlamlı ve çok şık…

Pırlanta Yakut Bileklik

Pırlanta bileklikler için tıklayın.

Yakutun yoğun tonları, renkli annelerin kalbini kazanma garantili… Pırlanta Yakut Bileklik ile annelerinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz!

Pırlanta Sarı Topaz Küpe

pırlanta küpeler için tıklayın.

Sarının enerjisini ve pozitifliğini yansıtan sarı topaz küpeler, pırlanta detayları ile göz alıcı ve nesilden nesile aktarılabilecek bir hediye.

Pırlanta Safir Kolye

Safir kolyeler için tıklayın.

Değerli taşların derin mavisi safir, pırlanta ve altın birliktelikleri ile kadınların en gözde mücevherleri arasında yer alıyor. Renkli annelere renkli hediyeler almak isteyenlere pırlanta safir kolyeyi öneriyoruz.

Pırlanta Yakut Küpe

Yakut küpeler için tıklayın.

Bir kadını pırlanta ve yakut bir küpe kadar mutlu edebilecek çok az şey vardır. Annenize değerli, anlamlı ve renkli bir hediye almak istiyorsanız tercihinizi yakuttan yana kullanabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir