Bakım Rutininizde İpek Ürünlere Yer Açın

İpek yastıklar, uyku göz bantları, tokalar, yastık kılıfları, saç bantları bu sıralar çok sık karşınıza çıkmıyor mu? Cildimiz, saçlarımız hatta ruhumuz üzerinde olumlu faydaları bulunan ipek ürünleri hayatınıza dahil etmeniz için aslında pek çok neden var. Gelin, birlikte bakalım…

  • İpek, nazik bir malzeme olduğu için diğer uyku bantlarının hassas ciltlerde oluşturabileceği problemlere yol açmıyor ve uyku kalitesini arttırıyor.
  • İpek uyku bandının diğer faydası ise ipek kumaşların nemi cildinizde tutması. Nem kaybetmeyen bu bölgede, göz çevresi kırışıklıkları ve mimik çizgilerinin oluşmasında önleyici bir etki söz konusu oluyor.
  • Hipoalerjenik ve antibakteriyel özellikleriyle bilinen saf ipek, sivilce problemleri yaşayan kişilere tavsiye edilen bir malzeme. Yüzünüzdeki sivilceler, ipek yastık kılıfları sayesinde diğer bölgelere yayılmıyor.
  • İpek yastık kılıflarıyla cildinize sürdüğünüz gece bakım rutini ürünlerini emmiyor. Böylece kullandığınız ürünler gece boyunca cildinizde vadettikleri bakımı gerçekleştirebiliyor.
  •  Saçlarınızda iz bırakan, saç tellerinizi yıpratan ve kıran lastik tokalar, yerini ipek saç tokalarının nazik dokunuşuna bırakmaya hazır. Saç tokalarında ipek malzemelere mutlaka yer vermelisiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir