Düğün ve Nişan Stiline Uygun 10 Nail Art Önerisi

Bakımlı eller ve tırnaklar bir kadının şıklığına şıklık katan en önemli detaylar arasında… Son yıllarda nail art uygulamaları ile tırnaklarımıza yaptırdığımız desenler ise modumuzu yansıtıyor adeta. Çiçek desenleri, geometrik çizgiler, meyvelerden ilham alan detaylar ve çok daha fazlası. Peki bu kadar özenle baktığımız tırnaklarımız nişan ya da düğün gibi özel günlerde nasıl görünmeli? Düğün ve nişan gibi önemli günlerde stilinizi tamamlayacak birbirinden şık nail art fikirlerine gelin birlikte göz atalım.

Klasik french uygulamaları, düğün ve nişan günlerinin en sık tercih edilen nail art stili. Tek bir tırnağınıza uygulanacak minimal üç boyutlu desenlerle fark yaratmaya ne dersiniz?

Daha da minimal olsun isterseniz, yüzük parmağınızın tırnak dibine üç minik inci kondurabilirsiniz.

Mat beyaz ojeler gelinlik ve nişanlıkların en sıkı tamamlayıcılarından. Birer tırnağınıza şans getirmesi için minik güvercinler eklemek ise iyi dileklerinizin birer simgesi olabilir.

Son yılların gözdesi şeffaf tonlardaki ojeler, nail art uygulamasına en uygun olanları. Sadece tek bir tırnağınıza ışıltılı bir dokunuş yaparak stilinize hareket katabilirsiniz.

Zarif bir nail art fikri daha! Yüzük parmaklarınız dışındaki tüm parmaklarınıza french tırnak uygulaması yaptırın, sadece yüzük parmak tırnaklarınızı mat beyaz renkte boyayın ve serçe parmaklarınızın tırnaklarına minimal bir dantel motifi ekletin. Uyumlu stillerin bir arada kullanılması diye buna denir!

Minik taşlar, nail art modasının öne çıkan trendleri arasında yer alıyor. Düğün ve nişan gününde tırnaklarınıza french yaptırırken minik çizgiler ekletmeyi ve bu çizgileri ufak taşlarla tamamlamayı düşünebilirsiniz.

Nişan elbiseniz ya da gelinliğinizde dantel detaylar mevcutsa tırnaklarınızda neden dantel desenleri olmasın?

Mat beyaz oje sürdüğünüz tırnaklarınızdan bir ya da ikisini şeffaf ojeler ile bırakmak, bu tırnaklarınızı ise minik desenler ve ışıltılarla süslemek çok şık bir seçim.

İkinci bir renge şans verin! Beyaz oje ya da french oje uygulaması yapılan tırnaklarınıza nişan elbisenizin renginde ufak dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Gelin adayları ise bu stili uygularken düğün konseptinin ya da gelin çiçeğinin tonundan bir ekleme yapmayı düşünebilir.

Damat bey tırnaklarınızda! French uygulamasında bir tırnağa gelinlik ve damatlığı simgeleyen figürler çizdirmeyi düşünebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir