Sonbaharın Makyaj Trendi: Metalik Dudaklar

Bu sonbahar hem giyim hem de aksesuar modasında 80’lerin dönüşüne şahitlik ederken makyaj modasının da bu akımdan nasibini almayacağını düşünemezdik. Sonbahar makyajının mat ve iddiasız olması gerektiğine olan inancınızı sarsma zamanı. Yeni sezonda dudaklarda metalik rujlara merhaba diyoruz!

Metalik rujları hem gündüz hem de gece makyajında sıkça kullanacağımız yeni sezonda gündüzleri açık pembe ve şeftali tonlarını, geceleri ise kırmızı, bordo ve mor tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Metalik dudak makyajı yaparken ten makyajını olabildiğince sakin tutmanız önem taşıyor. Cilt tonunuzu eşitleyen bir bb krem ya da ince yapılı bir fondöteni rujunuzla uyumlu ancak belli belirsiz bir allık kullanımı ile desteklemeniz gerekiyor.

Metalik dudak makyajında göz makyajının dozunu ayarlamak da oldukça önemli. Çok koyu olmayan, hafif bir göz makyajı yapmak metalik rujları kullanmak için en doğru seçim…

Sonbaharın hemen ardından bizi bekleyen yılbaşı makyajı için de metalik rujlara şans vermeyi unutmayın ve şimdiden metalik ruj modasına kendinizi alıştırmaya başlayın…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir