Altın Bebek Emziği ile Hediyeniz Fark Yaratsın!

Bebek doğduğunda çevredeki herkes bebek hediyesi olarak ne alacakları konusunda çeşitli fikirler üretirler. Bu kişiler bebeğe alacakları hediye ile ilgili düşünmeye başladığında çeşitli kıyafetler, bebek arabaları, ayakkabılar ya da bebeğin odasına dekor ürünleri ilk akla gelen hediyeler arasında yer alır. Ancak hiç kimsenin aklına bebek hediyesi olarak bebek emziği almak gelmez. Çünkü klasik bebek emziği hediye edilecek ürünler kategorisinde yer almaz. Fakat bu durum yalnızca klasik bebek emzikleri için geçerlidir. Günümüzde yeni yeni üretilmeye başlayan ve görenleri kendine hayran bırakan altın emzik ise bebeklere verilebilecek en güzel hediyeler arasında yerini aldı bile. Yeni doğan bebeğe ne alacağı konusunda bir fikri olmayan ve alışılmışın dışında bir hediye almak isteyen kişiler için altın emzikler bir kurtarıcı niteliğindedir. Ancak altın emzik dendiği zaman aklınıza komple altından oluşan bir emzik gelmemelidir. Bu emziklerin bebeklerin yüzü ile temas eden kısmı altın değildir. Bu kısım tamamen klasik emzik formunda olup emziklerin üst kısmı altın detaylar ile süslüdür. Bu nedenle altın emziklerin bebeğin cildine ya da sağlığına herhangi bir zararı olmaz. Eğer sizin de yeni doğan bir yeğeniniz, torununuz ya da kuzeniniz varsa; oldukça şık görüntüye sahip bu altın emzikleri hediye edebilir ve altın emziklerin sunduğu avantajlar ile unutulmaz bir hatıra hediye edebilirsiniz. Peki, klasik emziklerden ya da klasik bebek hediyelerinden farklı olarak altın emziklerin sunduğu avantajlar nelerdir?

Kızınız, gelininiz, kuzeniniz, yeğeniniz ya da çok yakın bir arkadaşınız doğum yaptığında ne alacağım diye düşünmeniz gerek yok. Sıradan ve alışılmış hediyelerin dışına çıkmayı ve aldığınız hediyeler ile fark yaratmayı seviyorsanız altın bebek emziği tam size göre. İşte altın bebek emziğinin fark yaratmanızı sağlayacak olan avantajları…

Sıradanlıktan Uzak

Altın bebek emziği hem diğer klasik emziklere göre hem de klasik bebek hediyelerine göre alışılmışın dışında bir tasarıma sahiptir. Kendilerine özgü bu gösterişli ve farklı tasarımları ile oluşturulan altın emzikleri hediye ederek sıradanlıktan uzaklaşabilir ve fark yaratabilirsiniz.

Gösterişli Tasarım

Altınbaş altın bebek emzikleri aslında çok abartılı ve taşlı bir yapıya sahip değildir. Hatta bu emziklerin bebeklere uygun oldukça spor yapıları bulunur. Ancak üzerinde altın detayların bulunması ister istemez bu emzikleri gösterişli yapmaktadır. Bunun dışında altın bebek emziklerin üzerinde bulunan nazar boncuğu ile de oldukça şık bir tasarım oluşturulmuştur. Gösterişli bir hediye vermek istiyorsanız bu altın emzikler tam size göre.

Bebeğe Özel Tasarım

Altın bebek emzik modelleri arasında üzerinde bebeğin isminin yazıldığı modellerde bulunur. Bu modelleri tercih ederek kişiye özel tasarımlı bir altın bebek emziği hediye edebilirsiniz. Altın bebek emzikleri tek başına da oldukça gösterişli ve şık bir hediye olsa da üzerinde bebeğin isminin de yer alması anne babanın kendilerini ve bebeklerini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Bebeklerin Sağlığı İçin Oldukça Uygun

Altın emzikler konusunda tereddüt edilen en büyük nokta bu emziklerin bebek sağlığına uygun olup olmadığıdır. Ancak bu emzikler alacağınız kıyafet ya da ayakkabı gibi hediyelerden çok daha sağlıklıdır. Çünkü altın emzikler düşünüldüğü gibi komple altından oluşan emzikler değildir. Aksine emziğin yalnızca belli bir bölümde altın detaylı bulunur. Bu nedenle birbirinden şık altın emzikleri, doğum hediyesi olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eğer siz de bu altın emzik hediye etmek istiyorsanız; Altınbaş altın bebek emzikleri kategorisinde yer alan ürünleri incelemeye başlayın. 

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir