Altın Cuma Günleri muhteşem indirimlerle başladı. 22-30 Kasım tarihleri arasında sürecek Altın Cuma Günleri’nde pırlantadan altına, yakuttan safire sayısız mücevher alternatifi yer alıyor. Sezon trenlerini yansıtan, her stile ve yaşa uygun kolye modelleri arasından biz sizin için beş öneri oluşturduk bile…

Altınbaş Altın Marin Lapis Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın en sevilen koleksiyonlarından Marin de Altın Cuma Günleri kapsamında indirimde. Marin Koleksiyonunda yer alan bu şık kolye, sportif şıklığın kapılarını aralamak için hazır.

Altınbaş Elmas Yakut Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas ve yakutun özel buluşmasını nostaljik bir tasarımla taçlandıran bu şık kolye, nesilden nesile aktarılabilecek bir düğün hediyesi olarak düşünülebilir.

Altınbaş Elmas Çiçek Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmasın zarafetini taşıyan çiçek formlu bu şık kolye, hem gece hem de gündüz stili ile mükemmel uyum yakalarken anlamlı bir hediye alternatifi de oluşturuyor.

Altınbaş Pırlanta Safir Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Mücevher dünyasının derin mavisi safirler, pırlanta ile birliklerinde göz kamaştırıyor. Modern, çarpıcı ve şık bu pırlantalı safir kolye de tam da favorimiz olmayı hak ediyor.

Altınbaş Pırlanta Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kadınların en sevdiği mücevherlerden pırlantalar, şık ve zarif tasarımlarıyla büyülüyor. Bu şık pırlanta kolye de zamansız stiliyle Altın Cuma’nın baş aktörlerinden biri…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir