22-30 Kasım tarihleri arasında devam eden Altın Cuma Günleri, hem arzu ettiğiniz en trend mücevherlere kavuşmak hem de sevdiklerinizi memnun edecek hediyeleri seçmek için harika bir fırsat. Şık, stil sahibi, modern tasarımlı Altınbaş takılarıyla stilinizi konuşturmak için sizin için seçtiğimiz bu beş mücevhere mutlaka şans verin…

Pırlanta Topaz Taşlı Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta topaz taşlı bu yüzük, Altın Cuma Günleri’nin en beğenilen tasarımlarından biri. Her kadının hayallerini süsleyen bu yüzük, şimdi indirimli fiyatlarla sizinle.

Altınbaş Pırlanta Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta taşlı bu küpe, Altın Cuma Günleri’nin en beğenilen tasarımlarından biri. Her kadının hayallerini süsleyen bu küpe, şimdi indirimli fiyatlarla sizinle.

Elmas Tria Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas tria bu kolye, Altın Cuma Günleri’nin en beğenilen tasarımlarından biri. Her kadının hayallerini süsleyen bu kolye, şimdi indirimli fiyatlarla sizinle.

Pırlanta Bilezik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta taşlı bu şık bilezik, Altın Cuma Günleri’nin en beğenilen tasarımlarından biri. Her kadının hayallerini süsleyen bu bilezik, şimdi indirimli fiyatlarla sizinle.

Sardonyx Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sardonyx taşlı kar tanesi kolye, Altın Cuma Günleri’nin en beğenilen kolyelerinden biri. Her kadının hayallerini süsleyen bu kolye, şimdi indirimli fiyatlarla sizinle.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir