Altınbaş, Kasım ayına özel indirimlerle kaliteli alışveriş yapmanıza imkan tanıyor. Altın Cuma indirimleri; kolye, küpe ve yüzüklerde %50’ye varan indirimlerle karşımıza çıkıyor. Farklı tasarımların bir araya geldiği, naif çizgilere sahip takı seçenekleri, tarzını ortaya koymak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. 22-30 Kasım tarihleri arasında sürecek Altın Cuma Günleri’nden sizin için seçtiğimiz bu beş çarpıcı yüzükle mutlaka tanışmalısınız.

Altınbaş Elmas Çiçek Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Çiçek formlu şık elmas yüzük, zamansız mücevherlerden hoşlanan kadınların bayılacağı tasarımıyla favorilerimiz arasında yer alıyor.

Altınbaş Şans Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Üzerinde yer alan melek kanadı ve pırlanta gibi sembollerle şans getiren bu şık altın yüzük, harika bir hediye alternatifi olarak kaşımıza çıkıyor.

Altınbaş Pırlanta Yedi Taş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Her kadının takı kutusunda yer alması gereken pırlanta yedi taş yüzük, nesilden nesile aktarılabilecek kadar zamansız ve kusursuz bir tasarım…

Altınbaş Altın Kalp Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bir yüzük ancak bu kadar zarif, şık ve zamansız olabilir… Her yaştan ve stilden kadına yakışacak altın kalp figürlü yüzük, çok anlamlı bir hediye alternatifi olarak da değerlendirilebilir.

Altınbaş Pırlanta All Eyes On You Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın çok sevilen All Eyes On You Koleksiyonu‘nun bir parçası olan bu yüzük, Altın Cuma Günleri’nde kaçırılmaması gereken indirimli fiyatıyla bizimle buluşuyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir