Altınbaş Besties Karakterleri ve Şanslı Takıları

Karakter isimlerini gerçek yıldız isimlerinden alınan Besties Koleksiyonu, birbirinden farklı özelliklere sahip genç kızlardan ilham alıyor. Gençlerin yakın arkadaşlıklarını vurgulayabilecekleri canlı ve enerji dolu bir koleksiyon olan Besties, yıldızların peşinde ilerliyor! Birbirinden eğlenceli 4 arkadaşın yıldızlara uzanan hikayesi Altınbaş’ın en yeni koleksiyonunda bir araya geliyor. Arkadaşlarınıza veya kendinize alabileceğiniz özel ve şık takılar özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sizler de Besties’in ışıltılı dünyasını Altınbaş ayrıcalığı ile yakından keşfedebilirsiniz.

Kleeia

Grubun en duygusal ve narin üyesi Kleeia, sanata olan düşkünlüğü ile sahnelerin yıldızı… Tam bir balık burcu olan Kleeia, kendini sanat ve özellikle de dansla ifade edenlerden. Kendisi gibi zarif bir stile sahip olan Kleeia, romantik takılarıyla ışıldamayı seviyor.

Besties’den şeflerin yıldızı olan Navi tam bir akrep burcu olarak öne çıkıyor. Sakin bir yapıya sahip marifetli Navi’nin takıları arasında genç kız uzun kolye modelleri ve genç kız küpe modelleri ışıldıyor. Eşsiz bir aşçı olan Navi, sade ama çarpıcı tarzıyla öne çıkıyor.

Bellatrix

Besties ekibinin sosyal medya fenomeni Bellatrix ise oldukça hareketli ve dışa dönük bir stile sahip. Sinema ile ilgilenmekten keyif alan Bellatrix, pozitif enerjisiyle yakın arkadaşların en sosyal üyesi oluyor. Bellatrix, çarpıcı kolye, küpe ve bileklikleri ile her zaman ışıldıyor.

Alya

Tam bir koç burcu olan Alya, alternatif ve canlı stiliyle dörtlünün en sportif üyelerinden. Zaman zaman buluşmalarına geç kalan ve tam bir uykucu olarak tanınan Alya’nın teknolojik aletlerle arası çok iyi! Sportif, kullanışlı ve alternatif bir stile sahip Alya’nın kullandığı takılar da tıpkı onun gibi kıpır kıpır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir