Altınbaş Hediye Günleri, muhteşem indirimlerle devam ederken hem şık, hem zamansız hem de modern mücevherler arayanlar için cazip fırsatlar sunuyor. Yüzlerce seçeneğin yer aldığı Hediye Günleri‘ni sizin için mercek altına aldık ve favorimiz olan en trend 10 kolyeyi seçtik.

1. Altınbaş Elmas Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Hediye Günleri‘nin en gözde kolye modelleri arasından seçtiğimiz bu elmas model, zamansız, zarif ve romantik kadınlar için biçilmiş kaftan.

2. Altınbaş Pırlanta Bouquet Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlantanın asaletini ve şıklığını yansıtan Altınbaş Pırlanta Bouquet Kolye, Hediye Günleri’nin kalbimizi titreten modelleri arasında…

3. Altınbaş Pırlanta Yakut Leylek Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Genç annelere ya da anne adaylarına hediye arıyorsanız Hediye Günleri’nin en uygun seçeneği tam karşınızda!

4. Altınbaş Üç Zincirli Altın Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altın zincir kolyelerin modası geçmedi, geçmeyecek! Zamansız bir hediye arayanlara Hediye Günleri’ndeki bu üç sıra altın zincir kolyeyi öneriyoruz.

5. Altınbaş Mor Taşlı Altın Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Mor renk gücü ve asaleti temsil ediyor. Altınbaş Hediye Günleri ise en uygun fiyatlı ve şık takı seçeneklerini… Bu şık kolye, iddialı kadınlar için çok doğru bir tercih!

6. Altınbaş Pırlanta Renk Ahenk Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

İçindeki renkleri cesurca sergileyen kadınlara harika bir hediye önerimiz var. Altınbaş Renk Ahenk Koleksiyonu’nda farklı renkler de mevcut elbette…

7. Altınbaş Pırlanta Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlantanın, modern tasarım ve zarif işçilikle bir araya geldiği bu şık kolye, Hediye Günleri‘ndeki favori kolye modellerimizden biri.

8. Altınbaş Pırlanta Unique Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Tek, özel ve biricik… Altınbaş Unique Koleksiyonu’nun her biri bir tane olan doğal kesimli pırlantalı kolyeleri, Hediye Günleri’nde sizi bekliyor.

9. Altınbaş Denge Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Kadınların içindeki büyük gücün simgesi Denge Koleksiyonu, Hediye Günleri‘nin en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor.

10. Lapis Taşlı Altın Marin Kalp Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Marin Koleksiyonu, en sevilen parçalarıyla Hediye Günleri’nde takı severleri bekliyor. Şık, genç, modern ve zarif bu kolye, bizim en favori parçamız!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir