Burçlar kuşağının ikinci burcu Boğa, toprak grubundandır. Sabırlı, sorumluluk sahibi, çalışkan, dost canlısı olan bu burcun erkekleri, mülkiyetçi sayılabilir. Boğa burçlarının doğum günlerini kutladıkları bu dönemde boğa burcu erkeklerine nasıl hediyeler alınacağını merak ediyorsanız, sizin için harika önerilerimiz var…

Çalışkan, Başarılı, Hırslı

altın Kol Düğmeleri için tıklayın.

Boğa burcu erkeği inatçılığı, çalışkanlığı, sabrı ve sakin yapısıyla dikkat çeker. İşlerine çok düşkün olan Boğa erkeklerinin başarısızlığa tahammülü yoktur. Başarılı yöneticilerin çıktığı Boğa burcu erkeklerine iş hayatlarında keyifle kullanabilecekleri kol düğmeleri hediye etmek mantıklıdır.

Sadık, Uyumlu, Kıymet Bilen

Ürüne gitmek için tıklayın.

Evliliğe en uygun burçlardan olan Boğa, uyumlu ve evine bağlıdır. Kendini yakın hissettiği kişilerin yanında çocuksu yönlerini de ortaya koyabilen Boğa erkekleri genellikle disiplinli babalar olur. Boğalar çocuklarını güvende hissettirmeyi sever, onları şımartmayı sevmez ama sevgilerini ifade etmekten geri de durmaz. Çocuklarına anlamlı hediye ve anılar bırakmayı seven Boğa’lara nesilden nesile aktarılabilecek hikayesi olan yüzükler hediye edilebilir.

Lükse Düşkün ve Cömert

Oldukça cömert olan Boğa erkekleri, sevdiklerini hem maddi hem de manevi değeri yüksek hediyelerle şımartmayı sever. Kendilerine seçilecek hediyelerin de üzerine düşünülmüş, maddi ve manevi değeri yüksek hediyeler olmasını isterler. Lüks ve konfordan fazlasıyla zevk alan Boğa erkeklerine şık ve stil sahibi bileklikler hediye ederek her kollarına baktıklarında kendinizi hatırlatabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir