Genç Kızlara Özel Takılar: Besties

Altınbaş, ‘Besties’ adını verdiği renkli ve enerjik koleksiyonunda 8-17 yaş arası genç kızların zevklerinden ilham alıyor ve eğlenceli tasarımlarıyla yıldızların peşinde bir dünyanın kapılarını aralıyor… Genç kızlar için harika hediye alternatiflerini sizin için seçtik…

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Altınbaş, yakın arkadaşlıkları vurgulayan ‘Besties’ kavramından yola çıkarak imza attığı yeni koleksiyonunda gençleri rengarenk ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor. Z kuşağının zevk ve ilgi alanlarından ilham alan marka, Besties Koleksiyonu’nda farklı burçlara, tarz ve hobilere sahip dört karaktere hayat veriyor. Koleksiyon, bir yandan farklı tarzlara sahip genç kızların ruhuna hitap ederken bir yandan da farklı karakter ve stillere sahip bu kızların nasıl iyi dost olabileceğinin altını çiziyor.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi isimli dört ayrı karakterin yer aldığı koleksiyonda yakın arkadaşların farklı özellikleri birbirlerini tamamlarken farklı stilleri de günümüz gençlerinin beğenilerine hitap ediyor. Genç kızların kendileri ile özdeşleştirebilecekleri renkli dört karakteri yakından tanıyalım mı?

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Şeflerin Yıldızı: Navi

Besties’den şeflerin yıldızı olan Navi tam bir akrep burcu olarak öne çıkıyor. Sakin bir yapıya sahip marifetli Navi’nin takıları arasında genç kız uzun kolye modelleri ve genç kız küpe modelleri ışıldıyor. Eşsiz bir aşçı olan Navi, sade ama çarpıcı tarzıyla öne çıkıyor.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Modanın Yıldızı: Bellatrix

Besties ekibinin sosyal medya fenomeni Bellatrix ise oldukça hareketli ve dışa dönük bir stile sahip. Sinema ile ilgilenmekten keyif alan Bellatrix, pozitif enerjisiyle yakın arkadaşların en sosyal üyesi oluyor. Bellatrix, çarpıcı kolye, küpe ve bileklikleri ile her zaman ışıldıyor.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Teknolojinin Yıldızı: Alya

Tam bir koç burcu olan Alya, alternatif ve canlı stiliyle dörtlünün en sportif üyelerinden. Zaman zaman buluşmalarına geç kalan ve tam bir uykucu olarak tanınan Alya’nın teknolojik aletlerle arası çok iyi! Sportif, kullanışlı ve alternatif bir stile sahip Alya’nın kullandığı takılar da tıpkı onun gibi kıpır kıpır.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Sahnelerin Yıldızı: Kleeia

Grubun en duygusal ve narin üyesi Kleeia, sanata olan düşkünlüğü ile sahnelerin yıldızı… Tam bir balık burcu olan Kleeia, kendini sanat ve özellikle de dansla ifade edenlerden. Kendisi gibi zarif bir stile sahip olan Kleeia, romantik takılarıyla ışıldamayı seviyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir