Bu Sene Anneler Günü’nü Nasıl Kutlamalıyız?

Bu sene 9 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü, korona virüs önlemleri nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması günlerine denk geliyor. Bu sene ailesiyle yaşamayanlar onları ziyaret etmeyi, sarılmayı, kucaklaşmayı, öpücüklerle kutlamayı hem ailelerinin hem de toplumun sağlığı gereği ertelemek durumunda. Peki bu sene Anneler Günü’nü nasıl kutlamalıyız? Coşkulu ve sevgi dolu bir Anneler Günü kutlaması ve sürprizi için yapılabilecekleri sizin için listeledik.

Görüntülü Arama Yapın

Ailenizle yaşıyorsanız şanslısınız ancak ailenizden uzakta yaşıyorsanız Anneler Günü ziyaretinizi görüntülü arama yaparak gerçekleştirmek elinizde. Öpücüklerinizi kameradan gönderin, en sıcak sohbetlerinizi kahkahalar karışsın ve uzak da olsanız birlikte olmanın tadını çıkarın. Hatta iftar sofralarını karşılıklı paylaşmak için iftar saatinde büyük bir görüntülü buluşma organize edebilirsiniz.

Birlikte Fotoğrafınızı Paylaşın

Anneniz Instagram ya da Facebook kullanıyorsa bu özel günü birlikte çekildiğiniz fotoğraflarla kutlayın. Onu ne kadar sevdiğinizi hem kendisine hem de tüm takipçilerinize ilan etmeniz mutlaka yüzünü güldürecektir…

Sevgi Dolu Bir Mektup

Bu Anneler Günü’nde annenizi nostaljik bir hediyeyle mutlu edebilirsiniz. Onun sizin için ifade ettiklerini kaleme aldığınız bir mektup sizden ayrı geçen bu Anneler Günü’nün uzun yıllar saklanacak bir belgesi olacaktır. Mektup yerine mail ve mesaj da tercih edebilirsiniz elbette!

Severek Kullanacağı Bir Hediye Alın

Bu sene alışverişleri online alışveriş platformlarından yapıyoruz! Bir eşarp, bir küçük ev aleti, parfüm ya da çiçek… Ya da uzun yıllar kullanacağı, elinden, boynundan, kulağından düşürmeyeceği bir takı. altinbas.com‘da Anneler Günü kampanyasında uygun fiyatlı yüzlerce kolye, yüzük, küpe, bileklik ve çok daha fazlası sizi bekliyor….

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.