Hem uygun fiyatlı, hem şık, hem de genç ve modern… Altınbaş Promiss Koleksiyonu, pırlantayı minimal tasarımlarla yorumlarken, özellikle zarif takılardan hoşlanan kadınlar için harika birer hediye alternatifi oluşturuyor. Adeta bir genç kadının ilk pırlantası olmak için tasarlanan Promiss Koleksiyonu‘nu gelin yakından inceleyelim…

Zarif ve Minimal Hediye Seçimleri

Geçmişten bu güne, değerli taşlar sevginin ifade bulmasında önemli rol almayı sürdürür. Sevmek, sevildiğini bilmek ve hatırlamak insan hayatını güzelleştirir.

Genç ve Modern Tasarım Anlayışı

Elmas, eşsiz formundan dolayı sevgi anılarının en tercih edilen taşıyıcısı olmuştur. İnsanoğlunun olanaklarının artması ve sağ duyusunun gelişmesiyle taş işleme zanaati, sanata dönüşen bir yolculuğa girmiştir.

Son Trendlerden Alınan İlham

İnce detaylar ile canlanan zarif tasarım ürünlerinin yer aldığı Altınbaş Promiss Koleksiyonunda seçeceğiniz küpe, bileklik, kolye ve yüzükler sevdiklerinize sevginizi hatırlatan vazgeçilmez şık takılardan biri olacaktır. Altınbaş Hediye Günleri‘nde sizleri farklı zevk, stil ve yaşlara uygun yüzlerce hediye alternatifinin beklediğini de hatırlatalım.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir