Anneler Günü’nden Sevgililer Günü’ne kadar pek çok özel günde kadınlar için hediye seçenekleri çok çeşitli oluyor. Ancak aynı durumun erkekler için geçerli olduğunu söylemek pek de mümkün değil. Üstelik erkeklerin beğendikleri ve sahip olmak istedikleri şeyleri anlatma konusunda daha ketum olduğunu da kabul etmek lazım. Tüm bu sebeplerden dolayı erkeklere hediye alma süreci oldukça zorlu geçebilse de klasik erkek hediyelerinden vintage parçalara, erkek bakım ürünlerinden aksesuarlara kadar birçok alternatif bulunuyor. İşte birbirinden cazip erkek hediye seçenekleri..

Ürüne gitmek için tıklayın.

Klasik Erkek Hediyeleri

Klasik hediyelerden hoşlanıyor ya da riske girmek istemiyorsanız seçenekler neredeyse her zaman için aynı… Parfüm, güneş gözlüğü, kemer, cüzdan, kol saati, kravat, kol düğmesi ya da yaka iğnesi. Bu alternatiflerden dilediğinizi ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi erkek hediye seti olarak da satın alabilirsiniz. Özellikle karşı tarafın hoşlandığı detayları iyi biliyorsanız hem işiniz çok daha kolaylaşabilir hem de daha özel bir hediye seçebilirsiniz. Örneğin; altın kol düğmeleri, pilot güneş gözlükleri ya da yaka iğneleri gibi. Şık ve klasik hediyelerden bir diğeri de kalem ve kartvizit setleri. Eğer sık sık işi nedeniyle ajanda, kartvizit, kalem ve benzeri gereçleri kullanmak durumunda kalan biri için hediye alıyorsanız kaliteli bir kalem, deri kaplı bir ajanda ya da kartvizit takımı da oldukça uygun bir tercih olabilir. Aynı zamanda alacağınız hediyeleri DIY yöntemiyle özelleştirebilirsiniz. Metal parfüm ambalajları üzerine farklı renklerdeki derilerden şeritler yapıştırabilir ya da kıyafet, aksesuar gibi hediyelerin üstüne baskılar, motifler işleyebilirsiniz.

Teknoloji Meraklısı Erkeklere Verilebilecek Hediyeler

Teknoloji kuşkusuz çoğu erkeğin en çok ilgi duyduğu alanlardan biri ve akıllı teknoloji ürünleri hediye alternatiflerinin de çoğalmasını sağlıyor. Örnek olarak son dönemin trendleri arasında yer alan dronelar hem farklı hem eğlenceli teknolojik hediyelerin başında geliyor. Aynı şekilde, özellikle sporla ilgilenen erkeklerin de vazgeçilmezi olabilecek akıllı saatler, yine en popüler hediye alternatifleri içinde bulunuyor. Sevilen film ya da dizilerin lisanslı ürünleri; kulaklık, ses sistemi gibi tamamlayıcı ürünleri ise diğer ilgi çekici seçenekleri oluşturuyor.

İlginç Hediyeler ile Onu Şaşırtın

Erkeklere hediye seçerken çoğunlukla en zorlanılan kısım sıra dışı ve ilginç bir hediye bulmak oluyor. Haliyle sıkça tercih edilen alternatifler dışında farklı bir hediye keşfedebilmek oldukça zorlu bir sürece dönüşebiliyor. Ancak gerek vintage ürünlerde gerek elektronik aletlerde gerek diğer alanlarda her zaman ilginç hediyelere rastlamak mümkün. Örneğin; plak çalarlar, eski tip radyolar ve daktilolar da yine hoş ve beklenmedik bir seçenek halini alabiliyor. Bunlar dışında alkollü veya alkolsüz içeceklerin servisi için kullanılabilecek karaf ve bardaklar da yine oldukça şık ve ilgi çekici hediyeler arasında yer alıyor. Eğer gastronomi meraklısı birine hediye almak istiyorsanız özel bir yemek kitabı da hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Modern stile sahip ve aksesuar kullanmaktan hoşlanan erkeklere ise şık ve zamansız altın kolye ve altın erkek bileklikler hediye edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir