Geçmişten bu yana kadınların en beğendiği taşlardan olan safir, sultanların, prenseslerin, leydilerin mücevherlerinde asaletle ışıldıyor. Her kadının mücevher kutusunda olmasını hayal ettiği safir küpeler ise bu taşın en çok yakıştığı aksesuarların başında geliyor. Safirin derin mavisi ile stilinizi tamamlamak için sizin için seçtiğimiz modellere mutlaka göz atın…

Altınbaş Safir Küpeler için tıklayın.

Cennet taşı olarak da bilinen safir taşı, yüzlerce yıldır kadınların zarafetinin ayrılmaz bir parçası sayılıyor.

Safir taşı, farklı rengiyle sultanların, prenseslerin ve leydilerin mücevherlerinde, gözde bir parça olarak öne çıkıyor.

Altınbaş Safir Küpeler için tıklayın.

Yakut ailesinin bir üyesi olan safir taşı berrak zihnin, çoğalan mutluluğun ve yepyeni başlangıçların simgesi olarak biliniyor. 

Bu özel taş ile hazırlanan mücevherler, gizemi ve derinliği muhteşem renginde hapsederek taşıyan kişiye çekicilik katıyor.

Altınbaş Safir Küpeler için tıklayın.

Safir ile pırlantanın muhteşem uyumunu yakalayan Altınbaş pırlanta safir küpeler, farklı takılarla yenilik yaratmak isteyen kadınları bekliyor.

Siz de safir küpe çeşitlerini inceleyebilir, şıklığınıza zarif bir dokunuş yapmak için safir küpe modelleri ve çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz. 

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir