İkizler burcu erkekleri doğumgünlerini kutlamaya başladı! Bir ikizler burcu erkeğine hediye seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, ikizler burcu erkeğinin özellilerini, stil anlayışını ve şanslı renklerini sizin için derledik. Hediye seçiminizi kolaylaştırması dileğiyle…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hava grubunun değişken burcu İkizler, doğumgünlerini 22 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında kutluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

İkizler burcunun değişken yapısı, bu burca mensup erkekleri de neşeli, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bireyler haline getiriyor. Bulunduğu ortama neşe katan İkizler burcu erkekleri, sık sık iş, ev ve çevre değiştirmekten hoşlanırlar.

Ürüne gitmek için tklayın.

İkizler burcu erkeğinin öne çıkan bir diğer özelliği de objektif bakış açılarıdır. Hem iş hem de özel hayatlarında bu özelliklerinin büyük faydasını gören İkizler erkekleri, çevresine bolca fikir verir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hayata karşı tutkulu ve meraklı olan İkizler burcu erkeği, pek çok konuda fikir ve bilgi sahibi olmak ister. Bu negatif bir özellik gibi görünse de onları sürekli besleyen bir yöndür aslında.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Tam bir lüks tutkunu olan İkizler erkeği, ayakkabı, takı ve saat tutkunudur. Moda ile yakından ilgilenen İkizler erkekleri, rahatlık kadar şıklıkla da ilgilidir. Değişken ruh durumuna sahip olan bu burcun gardırobunda farklı renk ve stillerde pek çok kıyafet ve aksesuara rastlamak mümkündür.

Bir İkizler burcu erkeği için hediye arıyorsanız Altınbaş‘ta sizi onlarca çeşit bileklik, yüzük, kol düğmesi, kolye ve tesbih beklediğini unutmayın…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir