Kararsızlar İçin Yılbaşı Hediye Önerileri

Yeni yıla girerken hediye paketlerini açmak kadar, sevdiklerimize hediye seçmek de bizi mutlu ediyor. Yeni yıl gelmeden önce ofislerde, okullarda yapılan hediye çekilişleri ise bambaşka bir heyecan yaratıyor. Bu sene pandemi koşulları nedeniyle pek çoğumuz ofise ya da okula gitmesek de online kutlama organizasyonları ve online hediye çekilişleri ile bu gelenekleri yaşatıyoruz. Yılbaşı için sevdiklerinize ne hediye edeceğiniz konusunda hala karar vermediyseniz bu öneriler tam sizlik…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yılda bir kez yaşadığımız yılbaşı ruhunun içimizi ısıtmasını hepimiz dört gözle beklerken seçeceğimiz hediyelerin tatlı telaşını yaşıyoruz. Çünkü hediye seçmek gerçekten de incelikli bir iş ve son ana bırakılmaması gerekiyor. İşte tam da bu noktada hediye seçimi konusunda kararsız olanları düşünmek gerekiyor. Eğer siz de onlardansanız, sizin için derlediğimiz yılbaşı hediye önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Alacağınız hediyelerinizde yeni yıl konsepti olsun

Hediyenin küçüğü büyüğü elbette olmaz. Ama hediye sunumunun özenlisi ve sıradanı hemen fark edilir. Seçeceğiniz hediyeleri yeni yıl çorabında veya şık küçük sepetlerde sunarak yeni yıl ruhunun coşkusunu yaşatabilirsiniz. İş yerinizdeki veya sınıfınızdaki arkadaşlarınıza yılbaşı figürlü mumlar, çam ağacıyla süslenmiş küçük objeler, baskılı kupalar, yılbaşı süslemeli atkı-bere ve hatta yakın arkadaşlarınıza bir yılbaşı klasiği olan kırmızı iç çamaşırı hediye edebilir, bu hediyelerinizi özenle paketleyerek eğlenceli bir şekilde sunabilirsiniz.

Klasik hediyeler risksizdir

Eğer kararsız kalıyorsanız, tercihinizi içinde değiştirme kartı olan klasik hediyelerden yana kullanabilirsiniz. Örneğin kadınlara hediye alırken onların hayır diyemeyeceği aksesuarlar, takılar, kozmetik ürünler, parfümler; ya da kazak, bluz gibi tekstil ürünlerinden seçim yapabilirsiniz. Erkeklere hediye alırken ise kol düğmesi, cüzdan, parfüm, kemer, kravat, gömlek gibi klasik seçenekler işinizi kolaylaştırabilir.

Romantizmi, mücevher pırıltılarında yaşatın

Sizin için özel olan o kişiye hediye alırken kilit sözcük “romantizm” olmalıdır. Yeni yıla girmeye saniyeler kala O’na sunacağınız bir mücevher, mesela bir pırlanta yüzük, bir çift inci küpe ya da safir bir kolye ile yeni yılın ışıltısını O’nun gözlerindeki pırıltıyla taçlandırabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız, altın erkek bileklikleri ya da altın erkek yüzükleri arasından O’na en çok yakışacak olanı seçebilir ve zamanla eskimeyecek bir hediye ile o geceyi geçirdiğiniz en özel yılbaşı gecesine dönüştürebilirsiniz.

Kişiye özel hediye seçenekleri

Bir kaleme, bir kupaya, bir tişörte, bir ajandaya ya da bir kol düğmesine isim yazdırarak sevdiğiniz kişiye özel bir hediye oluşturabilirsiniz. Kendi el emeğiniz ve yaratıcılığınızla çok özel yılbaşı hediyeleri hazırlamanız da mümkün. Ya da O’nun adına yapacağınız bir bağış, O’nun adına dikeceğiniz bir ağaç da muhteşem bir yeni yıl hediyesi olabilir.

Unutmayın; pahalı da olsa, sembolik de olsa yeni yılda sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler, onların yüzünde kocaman bir gülümsemeye neden olacaktır. İçten gelen gülümsemeler ve sevgi dolu teşekkürlere ise paha biçilemez…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir