Pek çok mücevherde karşınıza çıkan sembollerden biridir kelebek. Peki nedir anlamı, neden tercih edilir? Bir tırtıldan dönüşür kelebek, bu nedenle dönüşümü ifade eder. Kısacıktır ömürleri ama tüm güzellikleriyle salınırlar, bu nedenle yaşam sevinci ifade ederler. Kaos teorisi, “Dünyanın bir ucunda, bir kelebeğin kanat çırpışıbir diğer ucunda tayfuna neden olabilir” der. Bu nedenle bir kelebeğin bir kanat çırpışı, farktır, farkındalıktır…

Şansı, güzelliği, yaşam sevincini, dönüşümü ifade eden kelebek sembollü en trend altın ve pırlanta takıları sizin için seçtik. Keşfetmek için ürün görsellerine tıklamanız yeterli…

Pırlanta Mariposa Kolye

Altın ve pırlantanın mükemmel birlikteliğini yansıtan Pırlanta Mariposa Kolye, şans getirmesini dilediğiniz biri için muhteşem bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Pırlanta Charlotte Kelebek Bileklik

Pırlanta, beyaz ve pembe altının birlikteliğinde oluşan Pırlanta Charlotte Kelebek Bileklik, hem çok zarif bir hediye alternatifi hem de çoklu bileklik kullanımına çok uygun trend bir seçenek.

Pırlanta Charlotte Kelebek Küpe

Zamansız bir sembol, zamansız bir hediye alternatifi… Bir kadını en mutlu edecek hediye alternatiflerinden biri kuşkusuz pırlanta detaylara sahip zarif ve şans getiren bir Charlotte Kelebek Küpe olacaktır.

Pırlanta Charlotte Kelebek Yüzük

Uygun fiyatlı, zarif, modern ve son moda bir yüzük arıyorsanız önerimiz Pırlanta Charlotte Kelebek Yüzük. Hem tek hem de çoklu yüzük kombinine uygun bu yüzük, bir kelebeğin zarafetini ve şansını parmaklarınıza taşıyor.

Altınbaş Altın Kelebek Kolye

Yalın, sade ve zarif… Altınbaş Altın Kelebek Kolye, nazar boncuğu detayı ile hem şans getiriyor hem de kötü enerjilerden uzak tutuyor.

Altınbaş Elmas Kelebek Yüzük

Zamansız elmas, zamansız sembol kelebek ile bir araya geliyor ve Altınbaş Elmas Kelebek Yüzük ile nesilden nesile aktarılan bir şansın simgesi oluyor.

Altınbaş Pırlanta Safir Kelebek Küpe

Safirin cazibesi, pırlantanın asaletiyle birleşiyor, kelebek sembolünde buluşan ikili Altınbaş Pırlanta Safir Kelebek Küpe ile unutulmaz bir hediye haline geliyor.

Altınbaş İpli Kelebek Bileklik

Şans bilekliklerinin vazgeçilmez sembolü kelebek, Altınbaş’ın şık ve modern tasarımlarından birine hayat veriyor. Kırmızı ipli kelebek bileklik, çok genç, modern ve uygun fiyatlı bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir