Burçlar kuşağının en güçlü ve baskın burçlarından olan Koç’lara hediye seçerken en az onlar kadar detaycı olmanız gerekir. Kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlamak için hem sürprizinizi, hem hediye notunuzu hem de hediyenizi üzerine düşünerek seçmeniz önemlidir. Bir Koç burcu kadınına hediye almadan önce önerilerimize mutlaka göz atın.

21 Mart-21 Nisan arasında doğan ve burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç’lar, her zaman hareketli ve enerjik olmaları ile tanımlanır. Benlik duyguları ve egoları olukça gelişmiş olan bu burcu memnun etmek çok kolay değildir. Zaman zaman kıskanç olabilen bu burç kendi özgürlüğüne ise oldukça düşkündür. Kavrama yetenekleri gelişmiş olan bu burç her daim sahnede başrol olmak ister. Koç burçlarına hediye seçerken kişiselleştirilmiş, isimli kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Koç Burcunun Rengi: Kırmızı

Altınbaş Kırmızı Taşlı mücevherler için tıklayın.

Koç burçlarını ifade eden renk iddiası ile dikkat çeken kırmızıdır. Bir Koç kadınına hediye seçerken risk almamak için seçiminizi kırmızı kıyafetlerden, aksesuar ve takılardan yana kullanabilirsiniz.

Koç Burcunun Uğurlu Taşı: Yakut

Yakut küpe modelleri için tıklayın.

Uğurlu rengi kırmızı olan Koç burcunun değerli taşının yakut olması şaşırtıcı değil elbette. Koç burcunun enerjisini, hareketli yapısını ve zekasını simgeleyen yakut taşlı mücevherler, Koç kadınını mutlu etmek için en doğru seçim olacaktır. Altınbaş’ın modern yorumları ile hayat bulan zarif yakut taşlı mücevherlerine göz attığınızda her bütçe ve zevke uygun bir seçenek olduğunu göreceksiniz.

yakut yüzük modelleri için tıklayın.

Koçlar Burçları ile Gurur Duyar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Öncü bir burç olması ile gurur duyan Koçlar, iddia ve egolarını her fırsatta öne çıkarır. Onlar için Koç burcu olmak ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı belirtmekten geri durmazlar. Bu nedenle bir Koç kadınına hediye alırken, kendi burçlarının simgesinin yer aldığı takıları tercih etmeniz yerinde bir tercih olacaktır.

Göz Kamaştıran Burç, Göz Kamaştıran Tercihler

Koç burcu kadınlarının iddialı ve göz alıcı olduğu konusunda artık mutabıksak hediye alternatiflerinin de göz alıcı olabileceğini anlamışızdır. Modayı yakından takip eden Koç kadınlarına farklı takılarla kombinleyebileceği kalın altın zincir kolyeler, pırlantalı bileklikler, fantazi yüzük ve küpelerle mutlu edeceğinizi garanti ediyoruz.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.