Burçlar kuşağının en güçlü ve baskın burçlarından olan Koç’lara hediye seçerken en az onlar kadar detaycı olmanız gerekiyor. Kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlamak için hem sürprizinizi hem hediye notunuzu hem de hediyenizi üzerine düşünerek seçmeniz oldukça önemli. Bir Koç burcu kadınına hediye almadan önce önerilerimize göz atmayı unutmayın.

21 Mart-21 Nisan arasında doğan ve burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç’lar, her zaman hareketli ve enerjik olmaları ile tanımlanıyor. Benlik duyguları ve egoları olukça gelişmiş olan bu burcu memnun etmek pek de kolay değil. Zaman zaman kıskanç olabilen bu burç kendi özgürlüğüne ise oldukça düşkün. Kavrama yetenekleri gelişmiş olan Koç burçları her daim sahnede başrol olmak istiyor. Bu nedenle Koç burçlarına hediye seçerken kişiselleştirilmiş, isimli kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Koç Burcunun Rengi: Kırmızı

Altınbaş Kırmızı Taşlı mücevherler için tıklayın.

Koç burçlarını ifade eden renk iddiası ile dikkat çeken kırmızı oluyor. Bir Koç kadınına hediye seçerken risk almamak için seçiminizi kırmızı kıyafetlerden, aksesuar ve takılardan yana kullanabilirsiniz.

Koç Burcunun Uğurlu Taşı: Yakut

Yakut küpe modelleri için tıklayın.

Uğurlu rengi kırmızı olan Koç burcunun değerli taşının yakut olması şaşırtıcı değil elbette. Koç burcunun enerjisini, hareketli yapısını ve zekasını simgeleyen yakut taşlı mücevherler, Koç kadınını mutlu etmek için en doğru seçim olacak. Altınbaş’ın modern yorumları ile hayat bulan zarif yakut taşlı mücevherlerine göz attığınızda her bütçe ve zevke uygun bir seçenek olduğunu göreceksiniz.

yakut yüzük modelleri için tıklayın.

Koçlar Burçları ile Gurur Duyar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Öncü bir burç olması ile gurur duyan Koçlar, iddia ve egolarını her fırsatta öne çıkarıyor. Onlar için Koç burcu olmak ayrıcalık. Öyle ki Koç burçaları bu ayrıcalığı belirtmekten geri durmuyor. Bu nedenle bir Koç kadınına hediye alırken, kendi burçlarının simgesinin yer aldığı takıları tercih etmeniz yerinde bir tercih olacak.

Göz Kamaştıran Burç, Göz Kamaştıran Tercihler

Koç burcu kadınlarının iddialı ve göz alıcı olduğu konusunda artık mutabıksak hediye alternatiflerinin de göz alıcı olabileceğini anlamışızdır. Modayı yakından takip eden Koç kadınlarına farklı takılarla kombinleyebileceği kalın altın zincir kolyeler, pırlantalı bileklikler, fantazi yüzük ve küpelerle mutlu edeceğinizi garanti ediyoruz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir