Sevgiliniz İçin En Zarif Hediye: Pırlanta Kolye ve Bileklikler


Kadınlar için pırlantanın değeri ve önemi şüphesiz ki oldukça büyüktür. Gördüğünde yaşayacağı mutluluğu hissettiğinizde, siz de en az onun kadar mutlu olacaksınız. Bu yüzden, pırlanta kolye ve bileklikler ilk tercih edeceğiniz hediye türü olabilir.

Sevgililer Günü’nde nasıl bir hediye almalıyım?

Pırlanta her zaman şıklık ve zarafetin tam karşılığıdır. Aşkın, sevginin ve karşılıksız sadakatin bir simgesi olan pırlanta, yılbaşı için son derece güzel bir hediye seçeneğidir. Sevgilinize alacağınız bir pırlanta kolye veya bileklik onları fazlasıyla mutlu etmeye, kendilerini özel hissetmeye yetecektir. Pırlanta tekliği simgeler. Bu yüzden, onun sizin için tek ve eşsiz olduğunu daha güzel anlatacağınız bir yol yoktur. Boynunda taşıyacağı bir pırlanta kolye, onun şıklığına daha da şıklık katacaktır. Sevgilinize alacağınız pırlanta bir bileklik ise; ellerini çok daha zarif bir hale getirecektir.

Pırlantaya yüklenmiş olan bu değerden ötürü kendini özel hissetmek isteyen her kadın, mutlaka bir pırlanta hediye karşısında mutlu olacaktır. Yeni yıl gecesi ona yapacağınız sürpriz ile, hem tüm bir yılı mutlu geçirmesini, hem o geceyi özel kılmayı hem de kendisini değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi olacak olan pırlanta bir takıyı her taktığında sizi hatırlayacaktır. Hediye ederken söyleyecekleriniz ise; kulaklarında hep yankılanacaktır. Pırlantanın çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen bu derin anlamını göz önünde bulundurduğumuzda, dikkat etmeniz gereken bazı noktaların olduğunu atlamamak gerekir. Hediyenin başına kötü bir şey gelmemesi ve istenmeyen sonuçlar yaşanmaması için dikkat etmeniz gereken bazı konuları aşağıda sizler için sıraladık. Gelin bu konular nelermiş birlikte bakalım.

Pırlanta Kolye ve Bileklik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pırlanta bir kolye almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut. Öncelikle sevgilinizin sürekli boynunda taşıyacağı gündelik tarzda bir kolye mi, yoksa daha şık ve özel günlerde takacağı bir tasarım mı almak istediğinize karar vermelisiniz.

Daha sonra sevgilinizin giyim tarzına, sıklıkla giydiği kıyafetlere uygun olacağını düşündüğünüz bir modele yönelmeniz gerekmektedir. Alışveriş yapmadan önce internet üzerinden sayısız model araştırabilir ve karar verebilirsiniz. Bu sayede çok fazla marka ve model olduğundan ötürü aklınızın karışmasını ve model çıkmazından daha kolay sıyrılmanızı sağlayacaktır. Sevgilinizin yüz ve boyun yapısı kolye seçimi yaparken oldukça önemlidir. Yüzü sivri ve boyun bölgesi inceyse daha kalın modeller, yüzü yuvarlak ise; biraz daha ince modelleri tercih ederek kolye ile yüz çizgisi arasındaki farkın tam tersinde seçim yapmanız gerekmektedir.

Pırlanta bir bileklik almak istiyorsanız mutlaka bilek ölçüsüne göre bir uzunlukta model tercih etmelisiniz. Sevgilinizin bileğini sıkan, rahatsızlık veren ve bundan dolayı çıkartmak zorunda kaldığı bir modeli hediye etmeyi istemezsiniz. Üzerinde taş detayları, zincir detayları el yapısına uygun olmalı. Parmak kalınlığı ve bilek yapısı takacağı bilekliğin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynayacaktır. Ek olarak, pırlanta almadan önce mutlaka sertifikasının olup olmadığını kontrol ederek alışveriş yapın. Büyük markaları tercih edin. 4C olarak adlandırılan ve pırlantanın olmazsa olmazı dediğimiz kurallarına dikkat ederek alışveriş yapmaya özen gösterin.

Sevgilinizin sizin için önemi ve sizin için ne kadar derin anlamlar taşıdığını gösteren bu hediye ile, yılbaşı gecesi mutluluğunuz 2 katına çıkacaktır. Bu yüzden yılbaşı gecesi için pırlanta bir kolye veya bileklik almayı tercih ederek siz de sevgilinize unutulmaz bir hatıra hediye edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir