Doğum gününüz kutlu olsun Yay burçları! 24 Kasım- 22 Aralık tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Yay burçları, Ateş elementi grubunda yer alırlar. Hareketli, neşeli, deli dolu insanların burcu Yay, hayattan keyif almayı bilen insanları temsil eder. Şu sıralar doğum günlerini kutlayan Yay burcu kadınları için en özel hediyeyi arıyorsanız ve aklınızda yay burcu kadınlarına ne hediye alınır sorusu varsa size hem bu burcun özelliklerini hem de beğenilerini anlatmaya hazırız!

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yay Burcu Kadınının Özellikleri

Yay burcu kadınlarının en belirgin özellikleri; kıvrak zekaları ve etkileyici esprileridir. Kendilerini geliştirmeyi seven Yay burcu kadınları sosyal bilimler, toplumsal olaylar, bilimsel gelişmeler, din, siyaset ve daha pek çok konuda bilgi, donanım ve kültür sahibidir. Aynı zamanda öngörü ve sezgileri de gelişmiş olan Yay burcu kadınları, etraflarından sık sık akıl hocası muamelesi görürler.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Enerjik ve Pozitif

Her daim enerjisi yüksek olan Yay kadınları, olumsuz, karamsar ve tembel insanlardan hoşlanmazlar. Çevrelerinde de kendileri gibi dinamik insanlar isteyen Yay burcu kadınları, her zaman giyinip hazırlanıp dışarı çıkmaya hazırdır!

Özgürlüğüne Düşkün

Özgürlüklerine düşkün olan Yay burcu kadınları, maceralara atılmaktan ve seyahat etmekten sıkılmaz. Genellikle tüm birikimlerini keyifli seyahat organizasyonlarına ve tatillere harcayan Yay burcu kadınlarına kısa da olsa bir tatil hediye etmek her zaman işe yarayacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yay burcu kadını çabasız şıklığın hayranıdır, doğal bir güzelliğe ve salaş giyim kuşamı kendisine yakıştıran bir stile sahiptir. Bu bakımdan kendine özgü giyim tarzı, alımlı bakışları, her daim gülen yüzü ve parlak zekasıyla hem kendi cinsinden hem de karşı cinsten pek çok kişiyi kendine hayran bırakır. Ona hediye seçerken abartılı ve frapan kılık kıyafetlerden ve aksesuarladan uzak durmalısınız. Zarif, zamansız ve abartısız kıyafetleri, çanta, ayakkabı, kolye, küpe, yüzük ve bileklikleri ise kendilerine çok yakıştıracağından emin olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir