Doğum gününüz kutlu olsun Yay burçları! 24 Kasım- 22 Aralık tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Yay burçları ateş grubunun değişken burcu olarak tanımlanır. Macera seven, özgürlüğüne düşkün, konuşkan ve sosyal Yay burcu erkekleri için doğum günü hediyesi arıyorsanız onları tanımaya ve kişilik özelliklerine göre hediye seçmeye özen göstermelisiniz. İşte Yay burcu erkeklerini mutlu edecek hediye önerileri…

altın erkek kolyeleri için tıklayın.

Özgürlüğüne düşkün Yay burcu erkeği, gezmeyi sever ve bağımsız ruhludur. Sınırlarını zorlamaya alışkın olan Yay erkekleri, zorlu hayal ve hedeflerin peşinden koşmaktan geri durmaz.

altın erkek yüzükleri için tıklayın.

Arkadaş ortamının en sevilen ve arananlarından olan Yay burcu erkeği, ön yargılı değildir ve hoşgörü sahibidir. Olumsuz özellikleri arasında ise fevri olmaları ve kendi kararlarını başkalarına danışmadan almaları sayılabilir.

Çalışma hayatında oldukça başarılı olan Yay erkekleri, sürekli çalışmaktan şikayet etmezler ve özellikle de ticaret hayatında başarılı olurlar. Kova, İkizler ve Terazi kadınları özgür ruhlu olmalarıyla Yay burcu erkeklerin ilgisini çekebilir. Dürüst, samimi ve gerçekçi kadınlar Yay erkeklerinin ilgisini çeker.

altın erkek bileklikleri için tıklayın.

Genellikle rahat bir stile sahip olan Yay burcu erkekleri modayı takip etmekten hoşlanır ancak her zaman konforlu parçalardan yana tercihlerini kullanırlar. Abartılı aksesuarlardan hoşlanmayan Yay erkekleri, genellikle sportif seçimler ile mutlu etmek mümkündür. Modası asla geçmeyecek modern yüzükler, altın zincirler, deri bileklikler Yay erkeklerinin sportif stili ile mükemmel uyum sağlayacaktır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir