Yılbaşı Hediye Fikirleri: Yeni Yıla Özel Altın Takılar

Yılbaşı gecesi yaklaşırken yavaş yavaş hepimizin aklına “bu yılbaşı sevdiklerime ne alsam?” sorusu gelmeye başladı. Bu sene sevdiklerimize kendi hislerimizi en iyi şekilde yansıtabilecek ve onları ne kadar iyi tanıdığımızı gösterebilecek hediyeler seçmeliyiz.

Bu sene sevdiklerimize, güneşi, ışığı, aydınlanmayı, asırlar boyu gücü, asilliği, mükemmelliği simgelemiş olan “altın” hediye etmeye ne dersiniz? Ama altını ince ince işleyelim. Hediyemiz kişisel olsun, verdiğimiz kişiyi ya da onun en değer verdiği duyguyu, objeyi, varlığı yansıtsın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

‘O’nu anlatan altın takılar

“Özgürlük” kelimesinde kendini bulan sevgilimize, salıncakta hürce sallanan bir kız çocuğu kolyesi armağan edebiliriz bu yılbaşı. Boynunda sadece olanca güzelliğiyle bir altın kolye değil, özgürlüğü taşısın diye. Ya da yılbaşı gecesi evde de olsa şık bir kombin yapan sevdiğimiz kadın için zarif ve zamansız bir inci küpe…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Peki, annemize, bize verdiği emekleri parmaklarında görüp sürekli hatırlaması ve gülümsemesi için “sonsuzluk” hediye etmeye ne dersiniz? Sonsuzluk amblemli, şık bir altın yüzük örneğin.

ürüne gitmek için tıklayın.

Eşimize Barış Manço’nun şarkısındaki gibi “Usul usul çıkarıp yan yana kutuya koyacağı” altın kol düğmeleri hediye etmek harika olmaz mıydı?

Ürüne gitmek için tıklayın.

En anlamlı yılbaşı hediyelerini seçmek

Altını ince ince işleyelim dedik ama bunu yapamayacağımıza göre, bunu mümkün kılan Altınbaş’ın koleksiyonuna sevdiklerimiz için göz atmak, bu yılbaşı gecesi öncesi yapabileceğimiz en önemli iş olacak. Yorgunsak, hiç evden çıkmadan, bir elimize kahvemizi, bir elimize telefonumuzu alıp, Altınbaş web sitesini açıp, keyifle sevdiklerimizi en çok yansıtacak, onları en çok sevindirecek yılbaşı hediye fikirlerini inceleyebiliriz. Öyle hediyeler seçebiliriz ki her zaman taşımaktan zevk alsın, gurur duysunlar.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş, sunduğu yılbaşı hediye fikirleri ve seçenekleri ile her bütçeye, her zevke hitap edebilmeyi başarıyor.  Bize, sevdiklerimizi tanıyıp onlar için düşünmekten başka bir şey kalmıyor. Kız kardeşimize altın melek kanadı küpesi, geçen ay bacağını ufak bir rahatsızlık geçiren kuzenimize nazar boncuklu altın bilezik, burcunu okumadan dışarıya çıkmayan dostunuza altın burç kolyesi, kedisi çocuğu gibi olan dostunuza altın kedili kolye…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Geçen yıl evlenip uzaklara taşınan, abartılı giyimden hoşlanmayan, sizinle birlikteyken en büyük zevkinizin kahvelerinizi alıp pencere kenarında yağan karı seyretmek olan büyük kızınıza alacağınız altın kar tanesi kolye, ona yeni yıl için beyaz, saf kar umudu yaşatacak. Ona sizi ve paylaştıklarınızı daima hatırlatacak.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ya nişanıınıza? İşte ona tam da onun gibi ışıl ışıl parıldayan bir tektaş ya da tamtur…

Yılbaşı Hediyenizi Özel Kılacak Detaylar

Hediyemizi seçtik. Hediyemiz ne kadar güzel ve değerli olursa olsun sunum şekli de çok önemli. Yanına karaladığımız birkaç söz, paketi, satın aldığımız yerin satış sonrası hizmetleri. Tüm bunlar da hediyeyi verdiğimiz kişiyi sevindirebilmeli. Altınbaş’tan satın alacağınız altın kolye, altın küpe, altın yüzük, tüm ürünler ücretsiz sigortalı gönderim ile kapınıza kadar ulaşıyor. Ücretsiz bakım hizmeti, ücretsiz kolay iade haklarınız sizi rahatlatıyor. Seçtiğiniz ürün, özel ve şık kutusuyla değerine değer katıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Size sadece, seçtiğiniz altın yonca kolyenin şık paketinin üzerine iliştireceğiniz içten bir not yazmak kalıyor:

“Seni seviyorum şansım. Nice sağlıklı, başarılı, umut ve huzur dolu yıllarımız olsun… Yeni yılımız kutlu olsun.”

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir