Amerika First Lady’si Melania Trump’ın Mücevher Stili

Modanın demir taşlarından olan FLOUTS (First Lady of United States) Stili her kadının bir rehberidir. Peki Amerika’nın tartışılan First Lady’si Melania Trump, nasıl bir stil yolculuğu yaşadı? Trump’ın en ilgi çeken görünümlerini sizin için araştırdık.

1998 yılında ki düğünlerinde giydiği ikonik gelinliği (Yaklaşık 600 bin TL değerinde) ve taktığı 12 ct elmas tektaş yüzüğü ile milyarder Donald Trump’ın 3. eşi unvanıyla anılan Melania Trump şimdilerde 45. First Lady olarak kendisini sıkça mercek altına aldığımız bir stil ikonuna dönüştü.

Çek asıllı Amerikalı olan Melania Trump‘ın eski bir model olmasının yanı sıra, mücevher ve saat tasarımcısı olduğunu biliyoruz.

Stilettoların vazgeçilmezi olduğu, elbise seçimlerinde siyah- beyaz ya da pastel tonlarında klasik parçalar tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca hareketli ve iddialı detaylar da kıyafetlerinin vazgeçilmezi.

Mücevher seçimlerinde ise sade, iri ve tek parçalı mücevherler kullanmayı sevdiği ilk gözlemlerimiz arasında.

Her kadın gibi bir pırlanta aşığı olan First Lady, en sevdiği mücevherinin yüzük olduğu gözümüzden kaçmadı. Çok az mücevher takan Melania Trump’ın özellikle imrenilesi 12 ct’lik elmas tek taş yüzüğü favorisi olduğunu söyleyebiliriz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir