Bir Çiçekli Elbise 5 Farklı Stil

Yaz sezonunu bir desenle anlatacak olsak bu kesinlikle floral desenler olurdu. Mini, midi ya da maksi farketmez, bir çiçekli elbiseyi ceket ve stilettolarla kombinleyerek iş toplantısına da gidebilirsiniz, içine tişört giydiğiniz bir çiçekli elbise ile bohem bir görünüm de yaratabilirsiniz. İşte çiçekli elbiseleri farklı stillerde kullanmak için beş öneri…

Zamansız Romantik

Çiçekli elbiselerin zamansız bir moda ürünü olduğunu kabul etmek gerek, romantik olduklarını da… Nostaljik ve romantik bir stil için çiçekli elbiselerinizi desenlerdeki hakim renkten bir stiletto ile kombileyebilirsiniz. Bu tarz bir kombininin zamasız yol arkadaşı inciler olacaktır elbette.

Genç Bohem

Çiçekli elbiseler bohem stilin vazgeçilmezlerinden biri. Bu tarz bir stil yaratmak için askılı çiçekli elbisenizin içine çiçeklerin rengi ile uyumlu bir tişört giyebilir, şık bir şapka ve omza atılmış bir ceket ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tarz kombinler ile zarif bileklik ve yüzükler tercih etmenizi öneririz.

Gerçek Bir Profesyonel

Çiçekli elbiseleri ne romantik ne de bohem stilde kullanmak zorunda değilsiniz. Vücudunuza oturan bir çiçekli kalem elbise ve altına giyeceğiniz stilettolarla tam bir profesyonel gibi görünmek elinizde. Bu tip kombinleri çiçek desenindeki renklerden birine sahip düz bir clutch ile tamamlamayı unutmayın. Bu tarz bir kombin için minik halka küpeler ve zarif yüzükler de tercih edebilirsiniz.

Renkli ve Tarz Sahibi

Çiçekli elbise stilinin en tarz sahibi örneklerinden biri de gömlek elbise versiyonu. Diz altı, yırtmaçlı bu çiçekli gömlek elbiseyi minik zincirli bir çanta ve şık küpe ve yüzüklerle tamamlamayı unutmayın!

Modern Klasik

Hem klasik hem de modern tanımını hak ediyor çünkü kot ceket ve mini çiçekli elbise hem çok çağdaştır hem de her yaz her stilden kadının severek kullandığı klasik bir kombindir. Risksiz, günlük bir kombin yaparken şık olmak için bu stili çoklu kolyeler ile tamamlamayı es geçmeyin.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir